Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Відбулися Молодіжні місії в Косові

2007-06-18 11:15:07

Вони принесли нам насіння, прийде пора і виростуть квіти, а в свій час з’являться й плоди…

Літо! Воно асоціюється з теплими довгими днями, коли можна гарно провести час і відпочити. Так, саме в такий спосіб розпочиналися літні вакації кожного року в Косові, але цьогорічний початок спекотного літа готував всій великій парафії св. Василія Великого надзвичайно приємний сюрприз…ту несподіванку, на яку всі з нетерпінням давно чекали.

Із думкою про те, що влітку можна в якнайкращий спосіб оздоровити не лише власне тіло, але й зцілити душу , на запрошення пароха УГКЦ св.Василія Великого о.-д. Романа Іванюлика до нас завітали з Святою Місією отці Редемптористи з міста Львова та сестри Милосердя св.Вікентія, щоб провести з нами «Канікули з Богом» та донести до наших сердець іскорку слова Божої любові.

Ввечері 4-го червня вся дружна парафія вітала «апостолів» на землі Москалівській. На знак цілковитої довіри наш парох урочисто передав ключі від храму отцям-місіонерам, що стало символом початку місій. В науках могли приймати участь всі бажаючі. Програма місій була орієнтована здебільшого на дітей та молодь, проте кожного дня , вранці під час Служби Божої, та вечором, опісля Молебню, відбувалися науки для людей старшого віку. З першого погляду проповіді здавалися надзвичайно простими. Але скільки в них було життя, практичного досвіду, прикладів з життя святих.

Особливо вражали своєю глибиною розповіді про Українську греко-католицьку церкву за часів підпілля, її сподвижників Андрея Шептицького, Йосипа Сліпого, Миколая Чарнецького та інших людей, які своїм особистим прикладом воістину засвідчували своє правдиве християнство і ніколи, ніколи не нарікали на Бога, державу чи будь-кого іншого. Отець-місіонер Василь наголошував на важливості бути Християном, де б ти не знаходився: тобто нести добрий приклад в суспільство, ніколи не зневірятися ані в собі самому, ані в інших людях, а особливо в Бозі.

Слова злітали з уст священика, а крижані серця топилися і в глибині зігрівалися Божою любов’ю… Важливим моментом Святої Місії були вечірні молебні до блаженного Миколая Чарнецького, читання молитов на зцілення та помазання святою оливою. Проте головним завжди залишалася віра в Бога і в Його силу допомогти. Натомість молодь і діти мали трохи іншу програму канікул.

Якщо ви хочете зрозуміти дитину – станьте нею! Якщо ви хочете зрозуміти сучасну молодь – слухайте їхню хвилю! Саме тому таку відповідальну працю взяли на себе Сестри Клавдія та Домініка – вони працювали здебільшого з дітьми, а бр.Ігор та о. Анатолій зустрічалися з молоддю.

Кожного дня діти мали катехизи із сестрами, співали пісеньки, переглядали мультфільми і, в такий спосіб, пізнавали Бога. Коли б їх запитали, що найбільше сподобалося, всі відповідають: ВСЕ! Але те, як брат показував під час гри коня було найвеселіше! Приємним був той факт, що молодші діти з Косівських середніх шкіл та гімназії за сприяння своїх директорів могли приймати активну участь в місіях.

Щодо молоді, то в нас на парафії уже діяв наш Косівський осередок молодіжної християнської організації «Діти Світла», але за час надзвичайного тижня канікул з Богом до нас приєдналась і нова молодь! Ми читали Святе Письмо, придумували маленькі вистави на біблійні притчі, роздумували над гріхами сучасної молоді, висловлювали свої думки і пропозиції стосовно проблем нашого суспільства та можливостей їх вирішення.

Одним з цікавих моментів був перегляд фільму «Острів» та дискусії з причини пояснення фрази головного героя: «Живи, як живеш, тільки великого гріха не зроби». Спільними зусиллями ми дійшли до висновку, що людина своїми власними гріхами калічить себе саму, саме тому, коли хочемо щось зробити завжди повининні про це пам’ятати, а ще про Міру, Пору і Час. Прославляти Бога в піснях під час місій нас навчив о. Анатолій. Чудово граючи на гітарі і співаючи , отець запалював наші серця Божою любов’ю, навіть і під час паломницького сходження на нашу місцеву гору Михалково. Наприкінці місіонерської праці для молоді відбувалася нічна ватра. Спільно з отцями-місіонерами і нашим духівником о. Романом ми на правду змогли насолодитися красою вечірнього лісу, чудовими піснями біля вогню під гітару, цікавими іграми та особливою Божою присутністю між нами, родинною присутністю.

Минув тиждень і час місій підійшов до кінця, поїхали від нас отці- місіонери, яких ми за такий короткий час прийняли за своїх і полюбили тою родинною Косівською любов’ю. З першого по останній день вони вчили нас, закладаючи все нові й нові цеглинки, а нині вся парафія дякує Богу, за те, що зуміли нас за так збудувати, а ми, молодь, хочемо з певністю в майбутнє сказати: «Сьогодні я Твоє ім’я , Ісусе мій прославляю,… з Тобою жити бажаю!!!»

Автор: Голова Косівського осередку МХО «Діти Світла» Христина Турчак
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди