Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Посвячення церкви Святих Кирила і Методія у смт.Обертин

2007-06-18 14:03:32

Величною стала подія посвячення Божого храму, яка відбулася 17 червня у смт.Обертин. Ще один храм сяйвом своїх куполів нагадуватиме про споконвічні цінності нашого українського народу, про прагнення нашої душі осягнути повноту істини людського життя на землі.

Кожна людина має потребу доторкнутися до святині, відчути Божу Ласку у своєму серці і ділитися цією благодаттю із ближніми.На посвячення церкви прибули Високопреосвященніший Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ Львівський, Преосвященний Владика Володимир (Війтишин), Єпарх Івано-Франківський та єпископ-емерит Михаїл (Кучм’як ЧНІ, Англія). Очолив Святу Літургію Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Владика Миколай Сімкайло. Співслужили з Владиками велика кількість священників Коломийсько-Чернівецької єпархії та сусідніх єпархій.

У своєму повчальному слові Владика Миколай закликав до цінування Божих дарів, які кожен із нас отримує від Бога, належно і відповідально ставитись до найбільшого дару людині – життя. Кожного нового дня ми маємо шанс ставати і бути кращими, а найкращою вихователькою для цього є Свята Церква. Церква піклується про нас, наше духовне збудування, ми ж у свою чергу маємо спричинитися до існування і укріплення Божої Інституції, яка має потребу у нашій жертовності заради нашого ж добра. Для того, щоб покращити моральний стан людських взаємин у сім’ї, громаді, суспільстві, маємо частіше звертатися молитвою до Бога. Нам необхідно усвідомити обмеженість своїх можливостей, що кожній людині у її різнорідних потребах може допомогти тільки Господь. З цього усвідомлення зростатиме духовний рівень наших родин, спільнот і нації в цілому.Правлячий Архієрей відзначив заслуги перед громадою смт.Обертин о. Ярослава Біляїва і нагородив титулом митрофорного протоієрея, правом вживання мітри та набедреника. Люди, які найбільше спричинилися до цілковитого відновлення Церкви, були відзначені пам’ятними грамотами, також Єпарх подякував кожному парафіянинові, який у відповідний спосіб спричинився до цього свята.

Владика Микола висловив подяку Високопреосвященному Владиці Ігорю, Преосвященному Владиці Володимиру та єпископові Михаїлу за спільну молитву та неоцінимий вклад у розбудову Христової Церкви. Ця подія ще раз підтверджує непроминаючі слова Святого Євангелія про непереможну силу Церкви (Мт. 16, 18-19).

Автор: о.д. Василь Перцович Прес-секретар
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди