Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Призначено нового Ординарія нашої єпархії

2005-06-12 18:33:14

2 червня 2005 року, у Ватикані було повідомлено, що Святіший Отець Венедикт XVI поблагословив такі рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви: • призначити всесвітлішого о. митр. Миколу (Сімкайла), адміністратора Катедрального собору Святого Воскресіння м. Івано-Франківська, декана Івано-Франківського Івано-Франківської єпархії УГКЦ, Єпархом Коломийсько-Чернівецьким; • згідно із кан. 210 Кодексу Канонів Східних Церков (див. Додаток), прийняти зречення з уряду Єпарха Івано-Франківського Преосвященного Владики Софрона (Мудрого); • призначити Преосвященного Владику Володимира (Війтишина), адміністратора Коломийсько-Чернівецької єпaрхії, Єпархом Івано-Франківським. Єпископська хіротонія Владики Миколи (Сімкайла) відбудеться 12 липня 2005 року, на празник Святих первоверховних апостолів Петра і Павла, в Катедральному соборі Святого Воскресіння м. Івано-Франківська. Цього самого дня і в цьому самому храмі буде здійснено урочистий акт введення на престол Івано-Франківської єпархії Владики Володимира (Війтишина). Введення на престол Коломийсько-Чернівецької єпархії Владики Миколи (Сімкайла) відбудеться 13 липня 2005 року, на празник Собору святих апостолів.

Наближається день свята Первоверховних Апостолів Петра і Павла, в який відбудеться тріумф першого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Ісповідника віри Світлої Пам’яті Єпископа Павла Василика. Маючи великий підхід та вміння захопити своєю високою ідеєю свободи підпільної Церкви молодих хлопців, він вишукував поміж ними тих, у яких серце, мов квітка соняшника за сонцем, поверталося до Господа, сіяв в їхні душі зерна науки, віри, надії, любові. Він виховав і навчив цілу плеяду молодих священиків, з яких двоє осягли повноти священства в єпископській гідності. І посядуть вони катедри в містах Івано-Франківську і Коломиї, де найбільше потрудився тріумфатор-єпископ. Це Владики Кир Володимир Війтишин та Кир Микола Сімкайло. Воістину це багатство, яке не відніметься. Дарма, що єпископ-мученик відійшов від нас у вічність. В живому молитовному єднанні перебувають Церкви Торжествуюча на Небі і Терпляча і та, що бореться тут, на землі. Саме в день свята первоверховних апостолів Петра і Павла відбудеться інтронізація обох цих мужів, що виросли з коріння переслідуваної Церкви і вросли в Церкву відроджену, оновлену, для якої боролись і трудились. Від імені Ординаріяту єпархії, всім священиків та вірних щиро, по-синівському вітаємо обох Владик, молитовно єднаючись з покійним Владикою Кир Павлом, що гідно сповнив свій уряд у священичому, учительському й пастирському служінні. Віримо, що у цей, воістину святковий день, його душа буде витати над ними і благословляти своїх обранців і нас усіх, що зберемось на це торжество. В переддень цієї події хочемо висловити свої побажання, щоби Господь Милосердний, Владика Неба і землі, влив у серця і душі обох наших Владик духа покори і любові, щоби повсякчас нагадував їм, що прийшли вони в стадо Христове не для того, щоб їм служили, а щоби вони послужили Господеві і народові християнському. Господи і Владико Життя, пошли нашим молодим Єпископам міцного здоров’я, довголіття, сил душевних і тілесних на довге служіння Твоїй Святій Церкві і Твоїй славі, щоби вони гідно сповнили Твоє післанництво, як сповнив його покійний Владика Павло Василик. На многая і благая літа, дорогі Владики!

Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди