Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Катехитична комісія єпархії провела два науково-практичні семінари

2007-07-02 19:36:09

З благословення Преосвященного Владики Миколая Сімкайла, Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії, 30 червня 2007 року Катехитична комісія провела два науково-практичні семінари – “Виховання, як складова формування особистості” та “Люди з особливими потребами”.

До участі були запрошені священики, катехити, педагоги, вихователі, психологи та методисти. Активну участь у семінарі взяли священики Василь Гавриш, голова Катехитичної ради Городенківського деканату, Іван Шинкарук, голова Катехитичної ради Печеніжинського деканату, Юрій Терещенко, працівник єпархіального управління, представники Надвірнянського, Ланчинського, Яремчанського, Тисменичанського, Городенківського, Тлумацького, Снятинського, Отинійського, Печеніжинського, Косівського та Березівського деканатів.

Семінари проходили в реколекційному домі сестер Милосердя св. Вінкентія в м. Яремче (Дора). Гостинність сестер і чудова природа карпатських гір сприяли відкритості учасників до сприйняття почутого і побаченого та створенню дружньої, родинної атмосфери. Провідники старались подати багато практичних вправ, які можна застосовувати як у праці з дітьми, так і в стосунках з дорослими. Психолог Лайма Корчинська подала присутнім наочні приклади відносин між батьками і дітьми та вказала способи налагодження неправильних взаємовідносин у зв’язку з конфліктами чи різними не передбачуваними ситуаціями. Педагог Ольга Шинкарук ознайомила присутніх із всесвітнім рухом “Віра і світло”, який існує в багатьох країнах, в тому числі і в Україні. Існування спільнот розумово неповносправних осіб є необхідним, адже ці особи та їхні батьки, як правило, дуже часто почувають себе відкинутими і нікому не потрібними. Також присутні ознайомились із деякими важливими елементами катехитичної праці з неповносправними особами.

Група учасників семінару в атмосфері відкритості та взаєморозуміння за цих кілька годин перетворилася в справжню спільноту. Вони навчилися дарувати та сприймати одні від одних любов, повагу та щирість, і кожен у своєму серці усвідомив, що робити добро просто і легко. Головне цього бажати.

На закінчення лунали щирі слова подяки організаторам, провідникам і сестрам Милосердя св. Вінкентія, які постаралися, щоб семінар був проведений якнайкраще. Щире спасибі Преосвященному Владиці Миколаю за постійну турботу і сприяння проведенню різноманітних катехитичних заходів. І, звичайно, безмежна подяка Богові за Його щедрі добродійства.

Автор: с. Єремія Іванишин, голова Катехитичної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди