Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Ікони в’язані спицями

2007-07-05 23:37:34

21 червня 2007 р. в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відбулось урочисте відкриття виставки народної майстрині з Прикарпаття пані Надії Соломко.

- Одного разу я прийшла до Івано-Франківського собору УГКЦ,- розповідає пані Соломко, - а була то страсна п’ятниця. Тримаю в руках згорнутий образ Спасителя – це моя перша вив’язана ікона, звертаюсь до чергової в храмі і запитую, чи є можливість посвятив мій образ. Чергова пані поглянула на мене здивовано і нагадує мені, що то сьогодні такий день коли немає жодних церковних освячень і радить принести образ на Великдень на посвячення з паскою. А я і кажу їй, що то велике дуже полотно і в’язане спицями. Як тільки я розгорнула образ в тій хвилі проходив отець настоятель Микола Сімкайло. Зупинився священик біля мене, а потім як узявся мене хвалити та заохочувати до наступних робіт. Таки освятив отець Микола мою першу роботу і благословив на творчу працю. Знаєте, як би не благословення теперішнього владики Сімкайла і не та зустріч у Страсну п’ятницю, то не знаю чи відбулася б сьогоднішня виставка моїх робіт у Чернівцях…

Сьогодні до виставкової зали зійшлося багато шанувальників майстрині, народних майстрів Буковини, журналістів, духовенство. Вікарій Буковинський отець Валерій Сиротюк, відомий церковний діяч, поет і композитор, разом із чернівецькими священиками запросив гостей до спільної короткої молитви. Отець Сиротюк пригадав відвідувачам, що ікона в житті християнина займає центральне місце. Через ікону заглядаємо до вічності. На завершення отець вікарій передав благословення правлячого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ всім присутнім на виставці та головно авторці народній майстрині п. Надії Соломко, котра завжди з вдячністю пригадує свого духовного і мистецького наставника єпископа Миколая.

Ще довго зазирали відвідувачі виставки до вічності – розглядали роботи. Треба сказати, що на виставці представлено біля двох десятків робі: ікони Богородиці, Ісуа Христа, Плащаниця, образ Благовіщення, Різдва… портрет Шевченка, лик митрополита Андрея Шептицького.

- Маю дуже багато планів, - тішиться пані Соломко, - хочу зробити портрет Йосипа Сліпого, а також великого для мене нині здорового отця Дмитра Блажейовського. Скільки років я шукала його розробок. Адже саме за розробками священика Блажейовського, я в’яжу свої ікони. І хоч отець Дмитро мене ніколи не бачив, я вважаю Блажейовського своїм учителем. Маю ще бажання, як Господь Бог дозволить, особисто побачити отця доктора на своїх виставках.

Запрошуємо всіх вірних, небайдужих до мистецтва людей, шанувальників українських саморобних ікон на розгорнуту виставку Надії Соломко протягом червня–липня 2007 року до обласного краєзнавчого музею в Чернівцях, вул. О.Кобилянської 28.

Через в’язані ікони зазирнімо в вічність.

Автор: Антоній Ромко, м.Чернівці
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди