Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Святкова вистава у сиротинці Святого Миколая

2012-12-21 15:27:02

20 грудня Преосвященний владика Миколай відвідав сиротинець святого Миколая м.Коломиї. Архієрея зустрічали вихованці закладу та сестри-монахині зі згромадження сестер-мироносиць, які опікуються сиротинцем. Візит був приурочений до дня Cвятого Миколая – покровителя даної дитячої установи, а також – до першої річниці функціонування сиротинця.

Діти привітали владику святковою виставою, після якої отримали подарунки від Cвятого Миколая. Преосвященний владика вручив подячні грамоти кільком працівникам сиротинця за вагомий внесок в діяльність закладу. Архієрей висловив слова подяки всім, хто підтримує діяльність сиротинця. В свою чергу керуюча справами сиротинця сестра Вероніка Петрук склала подяку єпископові за його постійну увагу і турботу долею закладу та його вихованців.

Джерело: Прес-служба єпархії