Свят Вечір владика Миколай зустрів з вихованцями сиротинця

2013-01-09 18:18:52

В Навечіря Різдва Христового Преосвященний владика Кир Миколай (Сімкайло) завітав до сиротинця св. Миколая, де разом з дітьми та сестрами-мироносицями, котрі опікуються дітьми, в християнському родинному колі за спільним столом помолилися та спожили Святу Вечерю.

Разом з єпископом діти співали колядки та очікуваною радістю народження Спасителя звеличували співом народження Христа.

Владика Миколай побажав вихованцям гарно провести різдвяні свята та гідно носити ім’я християнина в своїй спільноті, в котрій кожний з них повинен відчувати себе одним з членів великої родини.

Джерело: Прес-служба єпархії

Тринадцята річниця від дня смерті першого єпископа єпархії Кир Павла Василика
2017-12-13 11:44:58
12 грудня минула тридцята річниця від дня смерті ісповідника віри владики Павла Василика. Біля могили єпископа адміністратор Катедрального собору о. Володимир Білослудцев відслужив поминальну панахиду.

Парафіяни с.Воскресінці провели реколекції для молоді
2017-12-11 16:11:26
8-9 грудня в реколекційному домі сестер Мироносиць, у м. Яремче (с. Ямна), парафія Воскресіння Христового с. Воскресінці провела

Владика Василій (Івасюк) очолив похорон учасника АТО Івана Дубея
2017-12-10 17:03:15
Сьогодні, 10 грудня, відбулось поховання померлого учасника АТО Івана Дубея. Звістка про смерть сколихнула не тільки жителів с.Ворона, де мешкав боєць, а й цілу Коломийщину.

Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) в с.Ворона
2017-12-10 16:54:09
10 грудня, Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона. Однак Архиєрейську Літургію владика відслужив уже в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

У Городенці провели коференцію з тем окультизму та сектанства
2017-12-06 21:55:25
3 грудня в Городенківському деканаті на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Городенки на запрошення о.декана Ігора Левицького відбулася конференція з тем окультизму та сектанства.

До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу
2017-12-06 20:32:06
З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія Івасюка, у Михайлівському соборі м. Коломия для загального почитання вірними виставлена ікона Христа Спасителя, що носить назву “Я рани ваші взяв на себе”.

Колиба “У вуйка Василя” організувала благодійну вечірку
2017-12-06 13:42:12
Особливе свято - для особливих людей. У Коломиї відбулася благодійна вечірка. Організовує дійство уже 6 років поспіль родина підприємців Магасів.

Владика Василій (Івасюк) відвідав с.Лючки з нагоди храмового празника
2017-12-04 18:56:43
У понеділок, 4 грудня, на празник Введення у храм Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Лючки. На порозі храму архиєрея зустрів парох о.прот. Михайло Дрогомирецький спільно з церковною громадою.

Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у першому волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка
2017-12-04 16:53:25
2 грудня на базі районного Молодіжного центру с.П’ядики відбувся перший волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації в 1997-2005 та 2010-2013 роках, почесного члена обласної спілки НСЖУ Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу виступила Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, голова обласної спілки Лілія Боднарчук за підтримки Почесного консула Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василя Вишиванюка.

Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами
2017-12-03 20:40:50
3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї. Архиєрея зустрічали перед дверима храму парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.