Приклад до наслідування. Матері молитви села Ворона відвідали сиротинець Святого Миколая

2013-03-05 15:55:21

Вияв материнської любові та доброти до вихованців сиротинця Святого Миколая проявили учасниці парафіяльної спільноти “Матері в молитві” села Ворона Отинійського деканату.

Разом із священиком-сотрудником парохії о. Олегом Федаком матері від своєї спільноти привезли для дітей взуття, продуктові пакети, солодощі. Також було складено гостями грошову пожертву на потреби закладу у розмірі однієї тисячі гривень.

Особливо втішним для дітей та матерів було взаємне спілкування, під час якого окрім знайомства відчувалася велика християнська приязнь і щирі почуття. Директор сиротинця сестра Вероніка Петрук висловила подяку для матерів і священиків парохії.

Джерело: Прес-служба єпархії