Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Святкування Господнього Преображення

2007-08-23 15:16:30

19 серпня по містах і селах, у церквах і капличках згадувалася світла подія із земного життя Господа нашого Ісуса Христа – Преображення.

Катедральний Собор м.Коломиї, що посвячений в честь цього празника, був заповнений вірними, які прийшли, щоб у молитві піднестися на „гору” Тавор і віддати славу Божому Сину – Ісусові Христу, який явив перед учнями свою славу.Говорячи з Ісусом, Мойсей та Ілля засвідчили, що Він є Паном живих і мертвих, що Він – Бог, який говорив колись через Закон і Пророків. Свята Церква у Божому імені взиває до своїх вірних щоб духом вийшли на гору Тавор і були свідками Його Преображення. Литійна стихира празника закликає: „Прийдіть, вийдім на гору Господню, в дім Бога нашого, і побачимо славу його преображення, славу як єдинородного від Отця! Від світла приймімо світло і, з душевним захопленням, оспівуймо Тройцю єдиносущну навіки”.

Була відслужена Архієрейська Служба Божа і Владика Миколай звернувся до громади Собору із щирими словами привітань та побажав внутрішньої і зовнішньої переміни кожної людини у сторону добра, милосердя і любові. Тоді кожен зможе сказати словами апостола Петра: „Господи, добре нам тут бути!”. Будучи з Богом усім серцем і своєю поведінкою, показуючи любов до ближнього, – ми стоїмо на шляху справжнього щастя, яку не купується і не продається але осягається преображенням, переміною себе. Джерелом цієї переміни є Ісус Христос, а підтвердженням – голос із неба: „Це – мій улюблений Син, якого я вподобав: його слухайте”. Ця Євангельська подія завжди нагадує про нашу спрямованість до небесних висот і про те, що ми створені на образ і подобу Бога.

Після Святої Літургії за заслуги перед Церквою, значну благодійну діяльність мер міста Коломия п. Юрій Овчаренко був нагороджений Лицарським Орденом Святого Папи Сильвестра від Апостольського Престолу. Владика Миколай побажав п. Юрію залишатися вірним своїй християнській позиції та віддано служити Богові і людям, як і належить справжньому християнинові. Також Єпарх привітав усіх коломиян із Днем міста та закликав дбати про нього як власну оселю.Архієрей Миколай подякував усім жертводавцям, які спричиняються до завершення будівництва Катедрального Собору і закликав кожного по своїй спроможності допомогти у цій благородній справі. „Храм – це наше обличчя перед Богом і свідчення нашої віри” – наголосив Єпископ.

Цього ж дня Владика розділив свято Преображення також із громадою села Назірна Корницього деканату. Урочистою зустріччю і квітами вітали свого Архіпастиря вірні с.Назірна. Владика Миколай посвятив іконостас і у співслужінні восьми священиків відправив Святу Літургію. Опісля Єпарх освятив овочі і благословив кожну присутню людину через обряд мирування.Автор: о.д. В.Перцович, прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди