Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Благословення вчителів м.Коломиї

2007-08-24 12:08:42

Благословення вчителів м.Коломиї на початок нового навчального року уділив Правлячий Архієрей Микола Сімкайло.

23 серпня в Народному домі м.Коломия відбулася щорічна учительська конференція. Правлячий Архієрей Микола Сімкайло привітав всіх вчителів та викладачів Коломийщини та поблагословив їх на добру і ревну працю по вихованню української молоді.Зокрема, Владика Миколай сказав: “Шановні представники освіти, влади та запрошені гості. Маю нагоду вас привітати і благословити не тільки перед початком нового навчального року, але й у переддень нашого великого національного свята – Дня Незалежності.”

16 років нашій Україні, вона ще молода, але гордими кроками прямує у світ, подаючи добрі ознаки хоча й ще до кінця не сформованої, але демократичної вільної країни, яка у світовому співтоваристві має зайняти достойне місце.

А ви, тут присутні вчителі і влада, є тою потугою, на плечі якої покладена одвічна відповідальність – вчити, виховувати, давати молодій людині сертифікат відповідності в житті.

Не легкий це обов’язок, але будьте певні, що ваша школа життя дає основу основ, бо не всі діти нині, на жаль, мають змогу одержати виховання від своїх рідних батьків.

Тому, починаючи новий навчальний рік, будьте горді з того, що ви є педагогами – будівничими молодих душ; тими, хто утверджує нашу державу, виховуючи та навчаючи гідних синів і дочок української землі.

Віддавайте серце і душу тим молодим, щоб вони були гідні слави своїх попередників, які гірко здобували для них волю та свободу, а діти будуть вдячні вам за вашу щиру гідну та благословенну науку, яку ви їм даруєте. „Найважливіша справа для Церкви, народу та родини, щоб діти були добре виховані” – говорив вашим попередникам Митрополит Андрей Шептицький.

Третє тисячоліття диктує нам нові, часом непередбачувані умови, але вчімося у минулого, щоби не помилитися у майбутньому. Нехай ваша праця збуджує в дітях патріотичний та національний дух, щоб у результаті ваших освітянських трудів ви бачили нового українського юнака чи дівчину – сильних вірою і любов’ю до України, до народу.

Тому з любов’ю до дітей та з молитвою на устах розпочнімо цей навчальний рік, а Господь–Учитель нехай благословить вашу нелегку але почесну працю.”

Автор: о. Олександр СЕЛЕЗІНКА Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди