Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

В Києві 18-19 серпня відбувся Форум Християнської Молоді

2007-08-24 18:28:40

З Коломийсько-Чернівецької єпархії у Екуменічному Форумі, ініційованому Греко-Католицькою Церквою, взяло участь більше 800 молодих людей з Коломиї, Надвірної, Чернівців, Делятина, Отинії, Заболотова, Косова, Тлумача, Городенки, Яремчі та багатьох інших великих і малих міст і сіл єпархії.

І хоча дорога до Києва була нелегкою і дуже дорогою (один автобус в середному коштував 4-6 тисяч гривень), участь у такій велелюдній акції під стінами Патріаршого Собору Воскресіння Христового в стольному граді Києві, не залишила негативних емоцій в жодного учасника. Зранку 18.08 – приїзд до велетенського експоцентру “Плаза”, реєстрація, отримання футболок з логотипом Форуму, сумок, бейджиків, кепок, талонів на харчування і найголовніше – паломницького молитовника для спільної участі в Богослужіннях. Потім – екскурсії по Києву, в яких всіх охочих супроводжували волонтери-кияни (більше 500 осіб), а на вечір чудовий концерт з “Пікардійською Терцією”, Павлом Дворським та багатьма сучасними молодими виконавцями, які самі виявили бажання висловити свою християнську позицію, впереміжку із привітаннями єпископів та духовенства з Австралії, Америки, Канади, Бразилії, Італії, Аргентини, Німеччини, Польщі, Нової Зеландії та інших країн, де доля розкинула наш український народ на протязі останніх століть. По концерті – Вечірня з Литією перед величним празником Преображення Господнього, а через усю ніч – чування в експоцентрі, молитви, розважання, співи і духовні науки та Свята Сповідь, до якої приступила більшість учасників.

І хоча після Майдану і Помаранчевої революції для Києва 10 тисяч осіб – не показник, однак навіть кияни радісно дивувалися такій величезній кількості білосніжних футболок, які наповнили Лавру, Михайлівський золотоверхий Собор, Святу Софію, Хрещатик і Майдан. До речі, подібні відчуття можна пережити тільки на Міжнародних Європейських зустрічах Молоді ТЕЗЕ, або на Світових Днях Молоді.

Ранок празника Преображення розпочався Утренею та Урочистою Архієрейською Літургією, яку у співслужінні багатьох єпископів з України та інших країн очолив Блаженніший Любомир – Патріарх і Глава УГКЦ. Всього в Літургії взяло участь більше 10 тисяч молоді, близько 150 священиків та 10 єпископів. Оскільки в нашій українській християнській традиції є освячувати овочі на Преображення, то Блаженніший Любомир разом з єпископами освятили і поблагословили 5 тонн яблук, кавунів, динь та інших плодів землі української, а кожен присутній мав можливість отримати свячені плоди.

Молодіжна комісія та Ординаріят Коломийсько-Чернівецької єпархії щиро дякує всім, хто спричинився до організації цієї паломницької поїздки. Особливі слова вдячності Коломийській районній державній адміністрації та Коломийській районній Раді за благодійне виділення двох автобусів для молоді з сіл Коломийського району та Коломийському АТП, яке надало ці автобуси та щасливо перевезло паломників. Також велика подяка особисто Міському голові Коломиї панові Юрієві Овчаренку, який, незважаючи на відсутність коштів у бюджеті для даного заходу, виділив разом із своїми друзями-підприємцями власні кошти в сумі 1.500 грн для поїздки молодих коломиян на Форум, а також Коломийському міському відділу освіти (завідуюча – п. Марія Грицан), який надав благодійно ще один автобус (церква св.Йосафата та цекрва св. Андрія Первозванного оплатили тільки вартість пального).

Нехай Святий Дух, який під стінами Патріаршого Собору, наповнив серця молодих людей, провадить всіх, хто своєю співучастю спричинився до цього величного свята віри, надії і любові, до повноти преображення свого власного життя, наповнить небесними ласками і любов’ю до Бога, до Церкви, до українського народу, зрештою один до одного – бо так учить нас Христос Господь.

Автор: о. Олександр СЕЛЕЗІНКА, голова молодіжної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей



  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди