Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

В Івано-Франківську Згромадження сестер мироносиць відзначило свій 100-літній ювілей

2014-07-01 15:25:39

30 червня в Івано-Франківську відзначили 100-річчя від дня заснування Згромадження сестер мироносиць. Архієрейську Божественну Літургію у співслужінні єпископів та численного духовенства очолив Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ. У спільній молитві за сестер мироносиць взяв участь правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк).

Сьогодні ми зійшлися так численно в цьому соборі, щоб дякувати Господеві за перший столітній ювілей Згромадження сестер мироносиць. За їхню невтомну геройську діяльність у нашій Церкві”, - сказав Предстоятель Церкви під час проповіді до вірних.

Проповідник пояснив, що означає дякувати, Богові. “У книгах Святого Письма слово “дякувати” часто розуміється як ісповідувати, визнавати, хвалити Бога. Дякувати Богові означає, перш за все, славити Його діло спасіння і милосердя до нас. Дякувати означає також каятися, приймати милосердя Божого дару, яке Господь зсилає на нас”, - зазначив Верховний Архиєпископ.

Він запевняє, що той, хто дякує, нічого не втрачає, навпаки - стає здатним прийняти ще більший дар. Тож сьогодні дякуємо Богові за всі дари, які через служіння сестер мироносиць Він зіслав на нашу Церкву.

100 років служіння сестер мироносиць. “Згідно з дивним Божим задумом саме день заснування цього згромадження співпадає з днем початку Першої світової війни. За тих сто років скільки держав зникло, скільки загарбників і окупантів перейшло через нашу землю. Усі вони приходили, відходили, а сестри мироносиці залишилися”, - відзначив Блаженніший Святослав.

Проповідник пригадав, що євангельські мироносиці жінки були ті, які залишилися з Дівою Марією та Іваном Богословом під хрестом Спасителя. І не втекли. Саме вони супроводжували Його недиханне тіло до гробу. І саме вони супроти будь-якої логіки і людської надії вранці поспішили до гробу Христового. Тому перші одержали вістку про Його воскресіння. Ними керувала любов до Бога і бажання чинити милосердя”, - сказав Предстоятель.

На переконання Глави Церкви, миро, яке вже 100 років носять у собі сестри мироносиці, - це їхнє повне Духом Святим життя.

Глава Церкви привітав сестер від імені повноти всієї Української Греко-Католицької Церкви з цим Божим днем. “У цей день ми просимо Бога, щоби ви були здатні ще більше прийняти дарів. Будьте носіями надій, носіями ісповіді віри в Бога, який продовжує бути діяльним і присутнім серед нас. Несіть християнське милосердя людям, які його так потребують”, - побажав Блаженніший Святослав.

Наприкінець Глава УГКЦ подякував усім священикам, монахам і монахиням, які численно з’їхалися на святкування 100-річчя сестер мироносиць.

За матеріалами Депертаменту інформації УГКЦ

Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди