Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

В Івано-Франківську Згромадження сестер мироносиць відзначило свій 100-літній ювілей

2014-07-01 15:25:39

30 червня в Івано-Франківську відзначили 100-річчя від дня заснування Згромадження сестер мироносиць. Архієрейську Божественну Літургію у співслужінні єпископів та численного духовенства очолив Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ. У спільній молитві за сестер мироносиць взяв участь правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк).

Сьогодні ми зійшлися так численно в цьому соборі, щоб дякувати Господеві за перший столітній ювілей Згромадження сестер мироносиць. За їхню невтомну геройську діяльність у нашій Церкві”, - сказав Предстоятель Церкви під час проповіді до вірних.

Проповідник пояснив, що означає дякувати, Богові. “У книгах Святого Письма слово “дякувати” часто розуміється як ісповідувати, визнавати, хвалити Бога. Дякувати Богові означає, перш за все, славити Його діло спасіння і милосердя до нас. Дякувати означає також каятися, приймати милосердя Божого дару, яке Господь зсилає на нас”, - зазначив Верховний Архиєпископ.

Він запевняє, що той, хто дякує, нічого не втрачає, навпаки - стає здатним прийняти ще більший дар. Тож сьогодні дякуємо Богові за всі дари, які через служіння сестер мироносиць Він зіслав на нашу Церкву.

100 років служіння сестер мироносиць. “Згідно з дивним Божим задумом саме день заснування цього згромадження співпадає з днем початку Першої світової війни. За тих сто років скільки держав зникло, скільки загарбників і окупантів перейшло через нашу землю. Усі вони приходили, відходили, а сестри мироносиці залишилися”, - відзначив Блаженніший Святослав.

Проповідник пригадав, що євангельські мироносиці жінки були ті, які залишилися з Дівою Марією та Іваном Богословом під хрестом Спасителя. І не втекли. Саме вони супроводжували Його недиханне тіло до гробу. І саме вони супроти будь-якої логіки і людської надії вранці поспішили до гробу Христового. Тому перші одержали вістку про Його воскресіння. Ними керувала любов до Бога і бажання чинити милосердя”, - сказав Предстоятель.

На переконання Глави Церкви, миро, яке вже 100 років носять у собі сестри мироносиці, - це їхнє повне Духом Святим життя.

Глава Церкви привітав сестер від імені повноти всієї Української Греко-Католицької Церкви з цим Божим днем. “У цей день ми просимо Бога, щоби ви були здатні ще більше прийняти дарів. Будьте носіями надій, носіями ісповіді віри в Бога, який продовжує бути діяльним і присутнім серед нас. Несіть християнське милосердя людям, які його так потребують”, - побажав Блаженніший Святослав.

Наприкінець Глава УГКЦ подякував усім священикам, монахам і монахиням, які численно з’їхалися на святкування 100-річчя сестер мироносиць.

За матеріалами Депертаменту інформації УГКЦ

Останні новини
344 pages

Владика Василій (Івасюк) помолився за постраждалих від депортаційної перації “Захід”
2017-10-20 17:13:30
Сьогодні в Івано-Франківську вшанували 70-ті роковини найбільшої депортаційної операції “Захід”.

Спортивний турнір між духовенством та вчителями
2017-10-19 23:14:53
Сьогодні, 19 жовтня, в Коломийській ЗОШ № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка відбувся товариський матч з волейболу між командами вчителів 6-ї школи та священиками Коломийського деканату нашої єпархії.

Молодь Снятинщини організувала поїздку до Зарваниці
2017-10-19 15:35:12
18 жовтня Українська Молодь - Христові при Храмі Чуда Святого Архистратига Михаїла м. Снятин та Вівтарна Дружина при Храмі Різдва Пресвятої Богордиці с. Підвисоке Снятинського протопресвітеріату УГКЦ прибули до Матінки Божої, яка прославила себе у Зарваницькій Чудотворній іконі.

Поминання невинно замучених під час операції “Захід”
2017-10-19 15:09:33
21 жовтня 1947 р. московська влада здійснила найбільшу депортацію населення Західної України, яка увійшла в історію під кодовою назвою операція “Захід”. Виселялись в Сибір родини вояків УПА і підпільників Організації Українських націоналістів.

Християнсько-національне свято в Гаврилівці
2017-10-16 20:41:21
14 жовтня кожного року ввесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

Покаяльний похід у м. Косів
2017-10-16 16:29:25
15 жовтня в м. Косів відбувся Покаяльний похід “Через Марію до Христа”, метою якого було перепрошення Бога за гріхи та примирення з Ним у Святій Тайні Сповіді . До театралізованої ходи учасники готувалися впродовж двох місяців, розпочинаючи кожен день з молитви.

У Надвірній пройшли урочистості з нагоди 75-річчя створення УПА
2017-10-16 11:18:23
Біля символічної могили героям України було відслужено заупокійні богослужіння, котрі очолив о. Андрій Бакота, протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату. Хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв України.

Владика Василій (Івасюк) взяв участь у святкуванні осінньої ярмарки та освяченні кооперативного підприємства в Обертині
2017-10-15 20:28:41
15 жовтня з пастирським візитом владика Василій (Івасюк) прибув на парафію Св. Кирила і Методія, що в Обертині. Запашним короваєм і сердечними побажаннями вітали дорогого гостя діти та громада вірних на чолі зі священнослужителями.

Владика Василій освятив накупольні хрести в Надвірній
2017-10-14 22:02:04
14 жовтня Преосвященний владика Василій (Івасюк) відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці м.Надвірна. Традиційно теплими словами з хлібом-сіллю архиєрея вітали на подвір’ї храму парох о. Юрій Зеленчук спільно з церковним братством.

Храмовий празник Покрови Пресвятої Богородиці в Сопові
2017-10-14 19:51:09
У повітрі витала якась особлива радість, з самого ранку із храму Сопова доносився спів церковного хору, який возвеличував Богородицю піснею: “Ти моя Мати, Царице Небесная”. 14 жовтня парафія Покрови Пресвятої Богородиці відзначає особливий день – храмовий празник.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Микола Романенчук

  Віце-економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-секретар
  піддиякон Микола Мотрук
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  +380930823268

  Канцелярія єпархії
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com


  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди