Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

В Івано-Франківську Згромадження сестер мироносиць відзначило свій 100-літній ювілей

2014-07-01 15:25:39

30 червня в Івано-Франківську відзначили 100-річчя від дня заснування Згромадження сестер мироносиць. Архієрейську Божественну Літургію у співслужінні єпископів та численного духовенства очолив Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ. У спільній молитві за сестер мироносиць взяв участь правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк).

Сьогодні ми зійшлися так численно в цьому соборі, щоб дякувати Господеві за перший столітній ювілей Згромадження сестер мироносиць. За їхню невтомну геройську діяльність у нашій Церкві”, - сказав Предстоятель Церкви під час проповіді до вірних.

Проповідник пояснив, що означає дякувати, Богові. “У книгах Святого Письма слово “дякувати” часто розуміється як ісповідувати, визнавати, хвалити Бога. Дякувати Богові означає, перш за все, славити Його діло спасіння і милосердя до нас. Дякувати означає також каятися, приймати милосердя Божого дару, яке Господь зсилає на нас”, - зазначив Верховний Архиєпископ.

Він запевняє, що той, хто дякує, нічого не втрачає, навпаки - стає здатним прийняти ще більший дар. Тож сьогодні дякуємо Богові за всі дари, які через служіння сестер мироносиць Він зіслав на нашу Церкву.

100 років служіння сестер мироносиць. “Згідно з дивним Божим задумом саме день заснування цього згромадження співпадає з днем початку Першої світової війни. За тих сто років скільки держав зникло, скільки загарбників і окупантів перейшло через нашу землю. Усі вони приходили, відходили, а сестри мироносиці залишилися”, - відзначив Блаженніший Святослав.

Проповідник пригадав, що євангельські мироносиці жінки були ті, які залишилися з Дівою Марією та Іваном Богословом під хрестом Спасителя. І не втекли. Саме вони супроводжували Його недиханне тіло до гробу. І саме вони супроти будь-якої логіки і людської надії вранці поспішили до гробу Христового. Тому перші одержали вістку про Його воскресіння. Ними керувала любов до Бога і бажання чинити милосердя”, - сказав Предстоятель.

На переконання Глави Церкви, миро, яке вже 100 років носять у собі сестри мироносиці, - це їхнє повне Духом Святим життя.

Глава Церкви привітав сестер від імені повноти всієї Української Греко-Католицької Церкви з цим Божим днем. “У цей день ми просимо Бога, щоби ви були здатні ще більше прийняти дарів. Будьте носіями надій, носіями ісповіді віри в Бога, який продовжує бути діяльним і присутнім серед нас. Несіть християнське милосердя людям, які його так потребують”, - побажав Блаженніший Святослав.

Наприкінець Глава УГКЦ подякував усім священикам, монахам і монахиням, які численно з’їхалися на святкування 100-річчя сестер мироносиць.

За матеріалами Депертаменту інформації УГКЦ

Останні новини
350 pages

Тринадцята річниця від дня смерті першого єпископа єпархії Кир Павла Василика
2017-12-13 11:44:58
12 грудня минула тридцята річниця від дня смерті ісповідника віри владики Павла Василика. Біля могили єпископа адміністратор Катедрального собору о. Володимир Білослудцев відслужив поминальну панахиду.

Парафіяни с.Воскресінці провели реколекції для молоді
2017-12-11 16:11:26
8-9 грудня в реколекційному домі сестер Мироносиць, у м. Яремче (с. Ямна), парафія Воскресіння Христового с. Воскресінці провела

Владика Василій (Івасюк) очолив похорон учасника АТО Івана Дубея
2017-12-10 17:03:15
Сьогодні, 10 грудня, відбулось поховання померлого учасника АТО Івана Дубея. Звістка про смерть сколихнула не тільки жителів с.Ворона, де мешкав боєць, а й цілу Коломийщину.

Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) в с.Ворона
2017-12-10 16:54:09
10 грудня, Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона. Однак Архиєрейську Літургію владика відслужив уже в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

У Городенці провели коференцію з тем окультизму та сектанства
2017-12-06 21:55:25
3 грудня в Городенківському деканаті на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Городенки на запрошення о.декана Ігора Левицького відбулася конференція з тем окультизму та сектанства.

До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу
2017-12-06 20:32:06
З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія Івасюка, у Михайлівському соборі м. Коломия для загального почитання вірними виставлена ікона Христа Спасителя, що носить назву “Я рани ваші взяв на себе”.

Колиба “У вуйка Василя” організувала благодійну вечірку
2017-12-06 13:42:12
Особливе свято - для особливих людей. У Коломиї відбулася благодійна вечірка. Організовує дійство уже 6 років поспіль родина підприємців Магасів.

Владика Василій (Івасюк) відвідав с.Лючки з нагоди храмового празника
2017-12-04 18:56:43
У понеділок, 4 грудня, на празник Введення у храм Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Лючки. На порозі храму архиєрея зустрів парох о.прот. Михайло Дрогомирецький спільно з церковною громадою.

Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у першому волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка
2017-12-04 16:53:25
2 грудня на базі районного Молодіжного центру с.П’ядики відбувся перший волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації в 1997-2005 та 2010-2013 роках, почесного члена обласної спілки НСЖУ Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу виступила Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, голова обласної спілки Лілія Боднарчук за підтримки Почесного консула Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василя Вишиванюка.

Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами
2017-12-03 20:40:50
3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї. Архиєрея зустрічали перед дверима храму парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди