Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

На храмовий празник у парохії Святого Йосафата м. Коломиї владика Василій (Івасюк) уділив священичі свячення

2014-11-26 11:44:49

25 листопада на храмовий празник до Коломийської парохії Святого Йосафата прибув владика Василій (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Єпарха урочисто зустріли всією спільнотою на чолі з парохом о. Володимиром Касіяном та сотрудниками о. Василем Перцовичем та о. Ярославом Врублевським.

У співслужінні двадцяти двох священиків єпископ очолив Архієрейську Божественну Літургію. Під час відправи владика Василій уділив священичі свячення протодияконові Юрієві Свищу, випускникові Івано-Франківської духовної семінарії ім. Свящмуч. Йосафата.

Проповідь виголосив протосинкел єпархії о. мітрат Богдан Іванюк. В основі проповіді священик поставив Євангельське читання про доброго пастиря, називаючи святого Йосафата прикладом жертвенного служіння доброго пастиря. Проповідник здійснив історичний екскурс у події Церкви кінця XVI початку XVII, де йшлося про утвердження єдності з Вселенською Церквою. Розплатою за єдність стало життя священномученика Йосафата. В сьогоднішній день український народ також розплачується за бажання єдності - численні людські втрати на сході України, - підкреслив о. Богдан.

Священики очолили Акафіст до святого Йосафата і здійснили освячення води. Єпарх уділив благословення присутнім через обряд мирування і окроплення свяченою водою. Своє перше священиче благословення уділяв і нововисвячений ієрей Юрій.

Владика Василій висловив подяку парохові за служіння і привітав о. Юрія з отриманням Тайни Священства. Ієрей Юрій висловив подяку Богові за щедрі ласки на дорозі до священства і всім, хто його підтримує. Молодий священик на основі висловів святих отців озвучив єдність єпископа, священиків і пастви у Церкві, де кожен виконує особливе служіння на прославу Божу в єдності та смиренні.

Грамотами Блаженнішого Святослава (Шевчука) та медалями “Підпілля УГКЦ” були нагороджені сестри-монахині з із Згромадження Сестер Непорочного Серця Марії Фатімської: Герарда, Йосифа та Йосафата. Відзнаки, які присвячені 25-літтю виходу УГКЦ з підпілля, вручив особисто владика Василій.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди