Послання Папи на Великий Піст

2017-02-21 11:11:01

У Ватикані оприлюднили послання Папи Франциска на Великий Піст 2017 року. Тема послання: “Боже слово – це дар. Інша особа – це дар”. Роздуми Святішого Отця зосереджені на євангельській притчі про багача і Лазаря.

Сестра Вероніка та її велике сімейство

2017-02-21 10:43:53

Шостий рік на південній околиці міста живе під одним дахом дружна дитяча спільнота. Тут розташувався так званий дитячий сиротинець святого Миколая Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ. Ми навмисне вжили вислів “так званий”, хоч офіційно він зареєстрований саме як сиротинець.

Росія, не розбираючись, знищує і фанатів ДНР, і патріотів України - очевидець про бої на Донбасі

2017-02-21 10:00:41

Більшу частину часу священик Української греко-католицької церкви, капелан Микола Мединський проводить в зоні АТО. Днями він знову повернувся з фронту до Києва.

Ікона Пресвятої Богородиці, подарована святим Іваном Павлом II українській молоді, розпочне своє паломництво парохіями Коломийсько-Чернівецької єпархії

2015-12-10 16:10:43

З 31 січня до 13 лютого 2016 р. у Коломийсько-Чернівецькій єпархії буде перебувати ікона Вишгородської Богородиці, яку спеціально для української молоді поблагословив Папа Іван Павло ІІ під час XV Світового Дня Молоді 2000 року. Разом з іконою прибудуть і мощі святого Папи.

Таке паломництво ікони запрошує до молитви та участі у події, що відбудеться 20-31 липня 2016 р в Кракові (Польща) – Світові Дні молоді. З вересня 2015 року ікона та мощі перебували в декількох архієпархіях та екзархатах УГКЦ: Київська та Тернопільсько-Зборівська архієпархія, Одеський, Донецький, Харківський, Луцький екзархати.

Коломийсько-Чернівецька єпархія переймає означені святині від Бучацької єпархії. Паломництво ікони та мощей святого Іван Павло ІІ розпочнеться з   міста Чернівці. Святині відвідають 15 парохій єпархії. Опісля ікона та мощі святого Папи будуть передані на Закарпаття.

Це унікальна можливість не лише для тих, хто планує брати участь у Світових Днях молоді, а й для усіх вірних: помолитися перед іконою та просити в Богородиці миру і спокою для нашої держави”, - наголошує брат Августин-Іван, ЧСВВ, голова Молодіжної комісії єпархії.

дата

Поляниця

о. Богдан Скірчук

Введення в храм Пресвятої Богородиці

Священик отримує святині в себе на парохії і доставляє на іншу парохію. Орієнтовний час прийому 12.00-13.00, щоб була можливість залучити якнайбільше дітей і молоді.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії