Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

До міста Коломия прибула копія ікони Вишгородської Богородиці

2016-02-06 16:32:44

6 лютого до міста Коломия прибула копія ікони Вишгородської Богородиці, разом із мощами блаженного папи Івана-Павла ІІ. Зустрічали реліквії поблизу катедрального собору Преображення Господнього правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк), духовенство коломийського деканату, а також найголовніші учасники - молодь м. Коломия та їхні батьки.

Владика звернувся до присутніх з вступним словом в якому наголосив на важливості цієї події, адже ікону поблагословив папа Іван-Павло ІІ саме для української молоді. “Метою подорожі цієї ікони нашою єпархією є активізувати нашу молодь, зблизити її з церквою щоб з нового покоління виходило багато визначних людей, які збудують міцний фундамент для нашої держави на релігійній та патріотичній основі.”

Після цих слів архієрея всі присутні зайшли до храму, де відбувся молебень до Богородиці.

Варто також відзначити присутність на цих урочистостях молодої пари, яка цього дня прийняла святу Тайну Подружжя. По закінченню молитви всі присутні мали можливість приступити до копії чудотворної ікони, а владика уділяв благословення помазуючи людей єлеєм благословенним мощами святого папи.

Нагадаємо, що розклад переміщення копії ікони Вишгородської Богородиці можна переглянути за даним посиланням: “Ікона Пресвятої Богородиці, подарована святим Іваном Павлом IIукраїнській молоді, розпочне своє паломництво парохіями Коломийсько-Чернівецької єпархії”

Автор: піддиякон Микола Мотрук, прес-секретар єпархії