"Християнський Голос"- видання УГКЦ в німецькій діаспорі

2016-09-16 21:49:24

В даному номері ви зможете прочитати такі статті:

Любомир Гузар – людина з янголом на плечі

2016-09-05 10:25:52

Це інтерв’ю записане ще до загибелі Павла Шеремета для проекту “Ядро нації”, яке наразі у процесі запуску.

Програма "ВІДКРИТА ЦЕРКВА". Розмова з Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ, про патріотизм

2016-08-25 15:12:32

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зазначив, що в усіх своїх думках та ідеях про патріотизм співставляє свої відчуття, розуміння з духом митрополита Шептицького.

До міста Коломия прибула копія ікони Вишгородської Богородиці

2016-02-06 16:32:44

6 лютого до міста Коломия прибула копія ікони Вишгородської Богородиці, разом із мощами блаженного папи Івана-Павла ІІ. Зустрічали реліквії поблизу катедрального собору Преображення Господнього правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк), духовенство коломийського деканату, а також найголовніші учасники - молодь м. Коломия та їхні батьки.

Владика звернувся до присутніх з вступним словом в якому наголосив на важливості цієї події, адже ікону поблагословив папа Іван-Павло ІІ саме для української молоді. “Метою подорожі цієї ікони нашою єпархією є активізувати нашу молодь, зблизити її з церквою щоб з нового покоління виходило багато визначних людей, які збудують міцний фундамент для нашої держави на релігійній та патріотичній основі.”

Після цих слів архієрея всі присутні зайшли до храму, де відбувся молебень до Богородиці.

Варто також відзначити присутність на цих урочистостях молодої пари, яка цього дня прийняла святу Тайну Подружжя. По закінченню молитви всі присутні мали можливість приступити до копії чудотворної ікони, а владика уділяв благословення помазуючи людей єлеєм благословенним мощами святого папи.

Нагадаємо, що розклад переміщення копії ікони Вишгородської Богородиці можна переглянути за даним посиланням: “Ікона Пресвятої Богородиці, подарована святим Іваном Павлом IIукраїнській молоді, розпочне своє паломництво парохіями Коломийсько-Чернівецької єпархії”

Автор: піддиякон Микола Мотрук, прес-секретар єпархії