Послання Папи на Великий Піст

2017-02-21 11:11:01

У Ватикані оприлюднили послання Папи Франциска на Великий Піст 2017 року. Тема послання: “Боже слово – це дар. Інша особа – це дар”. Роздуми Святішого Отця зосереджені на євангельській притчі про багача і Лазаря.

Сестра Вероніка та її велике сімейство

2017-02-21 10:43:53

Шостий рік на південній околиці міста живе під одним дахом дружна дитяча спільнота. Тут розташувався так званий дитячий сиротинець святого Миколая Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ. Ми навмисне вжили вислів “так званий”, хоч офіційно він зареєстрований саме як сиротинець.

Росія, не розбираючись, знищує і фанатів ДНР, і патріотів України - очевидець про бої на Донбасі

2017-02-21 10:00:41

Більшу частину часу священик Української греко-католицької церкви, капелан Микола Мединський проводить в зоні АТО. Днями він знову повернувся з фронту до Києва.

До міста Коломия прибула копія ікони Вишгородської Богородиці

2016-02-06 16:32:44

6 лютого до міста Коломия прибула копія ікони Вишгородської Богородиці, разом із мощами блаженного папи Івана-Павла ІІ. Зустрічали реліквії поблизу катедрального собору Преображення Господнього правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк), духовенство коломийського деканату, а також найголовніші учасники - молодь м. Коломия та їхні батьки.

Владика звернувся до присутніх з вступним словом в якому наголосив на важливості цієї події, адже ікону поблагословив папа Іван-Павло ІІ саме для української молоді. “Метою подорожі цієї ікони нашою єпархією є активізувати нашу молодь, зблизити її з церквою щоб з нового покоління виходило багато визначних людей, які збудують міцний фундамент для нашої держави на релігійній та патріотичній основі.”

Після цих слів архієрея всі присутні зайшли до храму, де відбувся молебень до Богородиці.

Варто також відзначити присутність на цих урочистостях молодої пари, яка цього дня прийняла святу Тайну Подружжя. По закінченню молитви всі присутні мали можливість приступити до копії чудотворної ікони, а владика уділяв благословення помазуючи людей єлеєм благословенним мощами святого папи.

Нагадаємо, що розклад переміщення копії ікони Вишгородської Богородиці можна переглянути за даним посиланням: “Ікона Пресвятої Богородиці, подарована святим Іваном Павлом IIукраїнській молоді, розпочне своє паломництво парохіями Коломийсько-Чернівецької єпархії”

Автор: піддиякон Микола Мотрук, прес-секретар єпархії