Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

25-й ювілей з дня посвячення Поляницької святині

2016-12-04 20:55:13

4 грудня, коли Свята Церква вшановує празник Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, громада села Поляниця святкує престольний празник свого храму. Цьогоріч парафіяни відзначають 25-й ювілей з дня посвячення святині.

За ініціативи пароха о. Богдана Скірчука протягом двох днів парафіяни храму, а також учні місцевої школи, мали нагоду слухати реколекційні науки, які проводив о. Софрон Зелінський В.С..

Кульмінаційною частиною святкування стала Божественна Літургія, яку очолив правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк) у співслужінні зі священиками Яремчанського деканату. Також присутніми на святкуванні були гості з Івано-Франківської та Тернопільської архієпархій.

Традиційно, після Євангелія, владика виголосив проповідь у якій навчав:”Храм у нашому селі є живою парафією, тому що бачимо батьків, дітей і численних гостей. Він є святим місцем, бо дозволяє людям пережити реальний досвід спілкування з Богом. Переслідувачі Церкви це добре знали і тому навмисне руйнували святині, хоча можна було їх зберегти і використовувати як музеї чи склади. Головним завданням диявола – забрати відчуття необхідності молитися в храмі, далі втратити свідчення про Бога і назавжди загубити життєві докази Божого існування! Ось тому знищувалися святині! Люди чисельно приходять до відкритих діючих храмів і добрих пастирів, щоб зустрітися з Божою благодаттю, зміцнити віру і широко відкрити двері милосердя до ближнього.

Насправді є тільки одне пояснення, яке повною мірою розкриває таємницю всього того, що відбувається з людиною в храмі: участь людини у молитві і Святих Таїнствах. Саме тут ми набуваємо особливий досвід Божої присутності, який сильніший від будь-яких людських аргументів, сильніший від будь-яких доказів про існування Бога. Благодатна атмосфера, яку ми сьогодні тут переживаємо, духовне пом’якшення затверділих сердець, притягують нас до Божого храму, незважаючи на тривалість богослужіння. Відвідування святині вимагає багато часу або за рахунок відпочинку, або за рахунок праці. Люди йдуть до храму Божого, тому що відчувають благодать і саме це є найкращим доказом присутності Бога у нашому житті. Такий досвід стає підґрунтям нашої віри через відвідування храму Божого.

Завдяки Божому Слову і милосердю української матері, ми переборемо горе нашого народу і перенесемо болючі втрати наших дітей. Герої “Небесної сотні” виграли боротьбу за Гідність Людини. Війна на Сході України продовжує забирати життя молодих хлопців і це наше спільне горе та особисті втрати. Програмою нашого національного буття і діяльності є Боже Слово і милосердя до потребуючих і тоді українському слову – бути, українській нації – жити. З глибокою вірою у Бога українська нація постане до нового життя!”.

Далі продовжилась Літургія, в часі якої кожен вірний мав змогу приступити до Святої Таїни Покаяння та Євхаристії.

Супроводжували Службу Божу своїм співом хористи з м. Чернівці, які привезли в подарунок копію чудотворної ікони Буковинської Богородиці “Надія Безнадійних”.

На завершення наймолодші парафіяни храму, а також члени вівтарних дружин вітали архієрея, свого пароха та все село Поляниця з цим чвертьсторічним ювілеєм.

Далі владика здійснив обряд мирування, в той час як отці соборно відслужили чин освячення води. По закінченню присутні зробили спільне фото з архієреєм.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди