Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Встановлення радіопередавача Українського радіо “Армія FM” у місті Станиця Луганська

2016-12-05 21:03:07

Благодійним Фондом “Мир і Ко” (Мирослав Гай) за активної підтримки фронтової капеланії “Шлях Єднання” (капелан Микола Мединський) продовжується проект ініційований відомим фронтовим документалістом та режисером Сергієм Лисенком “FM Єднання” по встановленню радіопередавачів Українського радіо “Армія FM” по лінії фронту. 

Встановлення проводили Сергій Лисенко, капелан Микола Мединський, фронтовий журналіст Іванна-Калина Костюк та волонтер Валерій Гончаров за підтримки ЦВС у м. Станиця Луганська. 

“Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог.” (Ів. 1:1) Слово – Христос, рятує людство від вічної погибелі, відкриваючи дорогу до Спасіння. Сьогодні кожен із нас, хто співпереживає біль втрат Матері-України, через Слово Божої Правди, повинен долучитися до Спасіння та порятунку майбутніх Українських поколінь. 

Через сприйняття відкупительної жертви Ісуса, людство отримало можливість спадкоємства у Царстві Божому. Через усвідомлення та сприйняття серцем кровавої жертви синів України кожен із нас повинен переродитися із “Адама” тілесного (відкинути всі чвари та роздори, побороти особистісні, часто маргінальні інтереси), та переродитися у духовному Адамі-Христі (у єдності та однодумності будувати Рідну Українську Хату). 

Через сприйняття жертви Любові Христа своїм серцем, людина відроджується, від Адама тілесного до Адама духовного. 

Через покаяння, людина отримала від Господа найвищий дар - життя вічне. 

Тільки покаявшись за гріх чвар, роздорів, служіння чужинницьким “богам” та кровавим, ворожим амбіціям - ми отримаємо найвищий дар від Господа, здійсняться найпотаємніші мрії борців за волю цілих поколінь. Наступить достойне і вільне життя Українського народу у процвітаючій Українській державі. 

Щоб посіяти це зерно Любові до Бога та України у серцях як воїнів, так і місцевого населення фронтової зони, головну роль відіграє гостра потреба в присутності Українського радіо та телебачення. 

Як підтвердження вищесказаного, було безліч вдячних слів місцевих жителів: 

- Нарешті , нарешті ми зможемо почути рідне слово… 

Та радісні посмішки бійців.

- Це чудово…наше радіо, наша пісня… 

Щирість слів та запал в очах перевищили будь-яку подяку за проведену нелегку працю.

Автор: о. Микола МЕДИНСЬКИЙ
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди