Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Звернення до вірних і духовенства у справі передплати християнської газети “Нова Зоря” на 2017 рік

2016-12-05 20:38:28

Боголюбиві Брати і Сестри,

Всечесні Духовні Отці!

Стоїмо на порозі 2017 року, який є багатим на різноманітні відзначення та святкування. Саме цього року ціла Католицька Церква відзначає 100-річчя об’явлення Богородиці у Фатімі, яка свого часу сказала до очевидців слова, котрі не можуть не заторкнути жодної української душі: “Моліться на вервиці щодня, щоб досягти миру та кінця війни” (13.05.1917). Як колись, так і сьогодні, такі слова є дороговказом для кожного віруючого українця.

Ми згадуємо події, які є особливими моментами історії нашої Церкви: це 150 років з дня канонізації священномученика Йосафата Кунцевича, покровителя українського народу; це 125 років з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. А наша Івано-Франківська Митрополія має особливу честь цього року згадувати двох великих “наших” єпископів. В першу чергу – згадуємо блаженномученика Григорія Хомишина, який і є засновником нашого часопису “Нова Зоря”. 25 березня минає 150 років від дня його народження. А також минає 100 років від дня народження дорогого Владики Софрона Дмитерка.

Всі ці ювілеї та річниці є гарною нагодою, щоби відтворити у пам’яті наших вірних життя і невтомну працю наших попередників, а одночасно і мати їх за світло, яке вказує, куди йти і як жити. Саме ці особи, яких ми згадуватимемо протягом 2017 року, є для численних теперішніх душпастирів прикладом і стимулом, щоби посвячувати своє життя і служіння Господу Богу і Церкві, бо як читаємо у Святому Письмі: “Пам’ятайте про наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру” (Євр 13,7).

Таке непросте завдання – звіщати слово Боже – яке постає перед Церквою, відколи вона існує, всім нашим вірним допомагає наш рідний часопис “Нова Зоря”. І навіть сама назва вказує на те, що наш часопис має одну єдину ціль – звіщати Слово Боже, бути “зорею”, бути вказівником, просвітлювати вірних, пояснювати справи віри і Церкви і старатися бути таким часописом, який би неначе був устами самого Христа. Він має бути устами Христа, який неначе звертаючись до кожного вірного нашої Митрополії та кожного нашого читача, каже: “Мир Вам!”, “Радуйтеся!”, “Не бійтеся!”, а особливо в такі непрості часи для нашої Батьківщини, яка переживає неспокій, військову агресію та різноманітні виклики сучасного духу безбожництва.

Тому, дорогі наші невтомні душпастирі і вірні брати і сестри, звертаємося до Вас, нагадуємо, що час передплати на 2017 рік вже настав і просимо ласкаво, продовжувати передплачувати наш часопис, поширювати його і доносити слово Боже, слово Церкви і слово Митрополита до кожної нашої оселі. Усвідомлюємо, що економічна ситуація у наших родинах не найкраща, але ваша пожертва та ваша молитва є запорукою життя нашого часопису та великою допомогою у поширенні християнських цінностей серед нашого народу.

+ ВОЛОДИМИР (Війтишин)

Митрополит Івано-Франківський

о. Йосафат Бойко, ВС

Головний редактор

P.S.До уваги отців-деканів, отців-парохів та адміністраторів парафій! Просимо Вас зачитувати це Звернення перед вірними після Св. Літургії кожної неділі і свята і добрим способом донести до наших вірних потребу передплати нашого часопису. 

Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди