Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Постанови Сімдесят четвертої сесії Синоду Єпископів КГВА УГКЦ

2017-02-04 10:43:37

Постанови Сімдесят четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 25-26 січня 2017 року Божого, Львів.

1. Щодо служіння екзорцизмів у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ:

А. Висловити вдячність Преосвященному владиці Дмитрові (Григораку), який за дорученням Синоду опікується екзорцистами нашої Церкви за його служіння в цій галузі.

Б. Просити єпархіальних єпископів призначати єпархіальними екзорцистами тільки кваліфікованих осіб, які пройшли відповідний вишкіл, і особисто надавати їм душпастирську опіку.

В. Просити Блаженнішого Святослава вжити необхідних заходів для включення екзорцистів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, як представників Церкви свого права, до Міжнародної асоціації екзорцистів із метою належної опіки над тими, кому доручене це служіння.

Г. Просити Патріаршу літургійну комісію УГКЦ доопрацювати і подати на затвердження Главі Церкви чини Великого і Малого екзорцизму, які будуть офіційними в нашій Церкві.

2. Затвердити з внесеними поправками та доповненнями Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до духовенства і вірних УГКЦ з нагоди Великого посту.

3. Затвердити навчальну програму курсу душпастирства охорони здоров’я та рекомендувати її для втілення ректорам семінарій Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, відповідальним за постійну формацію духовенства та відповідальним за підготовку медичних капеланів у нашій Церкві шляхом її імплементації в навчальні програми.

4. Прийняти звіт про діяльність підкомісії «За тверезість життя» у складі Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

5. Затвердити Заклик Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства до духовенства і вірних УГКЦ та до всіх людей доброї волі про необхідність дотримуватися правил безпеки на дорогах і доручити душпастирям прочитати його після Літургії в Неділю митаря і фарисея.

6. Доручити Раді з питань євангелізації при Главі УГКЦ підготувати проект душпастирських вказівок щодо йорданських відвідин для подання на розгляд наступної Сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

7. Сімдесят п’яту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести в квітні 2017 року Божого.

8. Сімдесят шосту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ провести в червні 2017 року Божого.

Ці  постанови набирають чинності 6 лютого 2017 року Божого

Голова Синоду: Блаженніший Святослав