В Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели семінар по сповідництву

2017-02-25 12:02:52

23-24 лютого священники Коломийсько-Чернівецької єпархії застановилися над питанням святої Тайни Сповіді та сповідництва. Адже наближається час посту, час коли вірні матимуть особливу нагоду, щоб через Тайну Сповіді примиритися з Богом.

Розповісти про цю Святу Таїну приїхали владика Теодор (Мартинюк), помічник Тернопільсько-Зборівської єпархії та владика Володимир (Груца), помічник Львівської архієпархії. Також на цій конференції був присутній правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василь (Івасюк).

Першу частину, яка була більш практичною, представив владика Володимир. За його словами, священик, під час сповіді є подібним до лікаря хірурга, тому треба бути уважним пильним та добрим інструментом у Божих руках. Також архієрей розповів декілька прикладів, які в подальшому було проаналізовано.

Другу, канонічну сторону сповіді, представляв Владика Теодор. Він пригадав та розкрив важливі елементи і сторони порушення Тайни Сповіді, а саме: неважність сповіді, компетенція на уділення сповіді. Обговорювалися за прикладами найскладніші випадки з якими може зустрітися священик при Сповіді.

Розгляд даних питань був дуже корисним не тільки для доброго сповнення цієї тайни, а й для упорядкування духовного, внутрішнього життя самого священника - зазначив вл. Теодор.

На завершення, владика Василь, подякував за таку гарну науку, яку провели владики для ієреїв нашої єпархії, а також побажав єпископам доброго служіння та многих і благих літ.

Повідомив о. Сергій Радченко, для прес-служби єпархії