Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Волейбольний турнір присвячений пам’яті Небесної сотні

2017-02-25 13:18:58

25 лютого в селі Ісаків Обертинського протопресвітеріату відбулися вже традиційні змагання з волейболу серед ветеранів, під назвою “40+”.
Дійство розпочалося з Панахиди, яку очолив протоієрей Богдан Морикот – місцевий священик, у співслужінні запрошених отців ієрея Ярослава Морикота, та протоієрея Михайла Возняка УПЦ КП з с. Незвисько.

Метою цьогорічного турніру стало вшанування пам’яті Небесної сотні, та підняття національної свідомості та патріотизму серед учасників змагань та всіх вболівальників.

Учасниками змагань були шість команд. Команда учасників АТО та команди сіл Ісаків, Незвисько, Лука, Олеша-Підвербці і Чортовець.
Господарем змагань виступила громада села Ісаків на чолі з місцевим головою Морозом М.М. та спонсорами Бойцаном Я.М., Бойцаном М.І., Бойцаном М.М., Давнюком В.П., і головним суддею турніру вчителем фізкультури Шевчуком В.В., який був головним ініціатором турніру.

Вартий уваги той факт, що дійство спортивного характеру розпочалося з молитви і благословення та пам’яті про тих хто захищав і зашищає нашу Батьківщину Україну.

Автор: о. Ярослав Морикот, для Прес-служби єпархії