Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Віднова духа в с. Богородичин

2017-03-05 22:04:24

Перший тиждень Великого Посту на парафії перенесення мощей св. Миколая с. Богородичин Отинійського деканату розпочався відновою духа.

Запрошений адміністратором парафії о. Віталієм Попадюком реколектант ієрей Василь Чорній, викладач Івано-Франківського Богословського університету з благословення єпарха Василія Івасюка проголосив декілька наук до людей, які збиралися протягом двох днів на різні моління у храмі Божому.

Зокрема, наголошуючи на внутрішній переміні кожного християнина для добра та спасіння своїх сімей, родин, сіл, міст та нашого багатостраждального народу.

Всемилостивий Господь прийняв кожного, хто хотів з ним примиритися через св. Тайну сповіді. Він готовий пригорнути всіх своїх дітей та подарувати їм вічність.

Велика ласка Духа Святого в цьому часі зійшла на село Богородичин, подібно Покрову Пресвятої Богородиці, що завжди перебуває з вірними нашої церкви.

Автор: о. Віталій Попадюк, для Прес-служби єпархії