П’ятиденні реколекції в с. Лісна Слобідка Отинійського деканату

2017-03-05 22:09:10

Дякуючи Богові та з благословення владики Василія Івасюка парафія св. Миколая с. Лісна Слобідка Отинійського деканату розпочала великий піст п’ятиденними реколекціями.

1 березня вірні зі священиками: парохом о. Василієм Дмитруком та сотрудником о. Віталієм Попадюком молилися акафіст до Страстей Господніх, після якого реколектант ієрей Василь Чорній, викладач Івано-Франківського Богословського університету, звернувся до людей наукою Божого Слова.

Наступний день місій був присвячений Пресвятій Богородиці, у часі якого відбулося моління на вервиці і розважання життя Пресвятої Богородиці. Третього березня, окрім священнодійств та наук у храмі відбулася зустріч реколектанта з дітьми у місцевій школі. Директор школи Галина Софронівна спільно з вчителями радо посприяли цій зустрічі та організували дітей. Того ж дня у храмі всі разом проходили шляхом Христових терпінь, молячись Хресну Дорогу.

Особливою була субота, оскільки на парафію завітав отець-декан Василь Мельничук, з яким вірні разом могли молитися у церкві і слухати Слово Боже. Ввечері у місцевому клубі реколектант разом із отцем-деканом зустрілися з молоддю села.

П’ятого березня після Святої Літургії св. Василія Великого та чергової науки - місії у селі Лісна Слобідка закінчилися.

Усі прихожани відчули духовне піднесення у часі віднови духа, багато людей примирилися з Богом у святій тайні покаяння. Дух Святий добре попрацював для спасіння душ вірних Богові. Слава Божа нехай буде з усіма нами повіки.

Автор: о. Віталій Попадюк, для Прес-служби єпархії