Реколекції для медкапеланів УГКЦ

2017-03-07 17:49:51

5 березня у Василіянському Інституті філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського розпочалися реколекції для медкапеланів УГКЦ. Тема реколекцій: “ЛІКАРЮ, ЛІКУЙ СЕБЕ САМ”. Реколектант – о. Тихон Кульбака.

Також із архієрейським благословенням на реколекції медкапеланів завітав Кир Володимир Груца, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Благословивши, владика наголосив на непересічній ролі душпастирського досвіду у спілкуванні із хворими й щоб священик у душпастирюванні хворих акцентував увагу не на предметі хвороби, а на особі хворого, який потребує допомоги.

Джерело: Пресс-служба Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

БФ “Покуття” до Дня міста встановив дитячий майданчик біля сиротинця в Коломиї
2017-08-20 17:26:24
До Дня міста благодійний фонд “Покуття”, створений за ініціативи народного депутата, коломиянина Андрія Іванчука, встановив дитячий спортивний майданчик на території сиротинця Святого Миколая.

Через прощення до зцілення - роздуми над Євангелієм в 11 неділю по зісланню Святого Духа
2017-08-20 15:52:57
в 11 неділю по зісланню Святого Духа владика Василь (Івасюк) молився в кафедральному соборі Преображення Христового м.Коломиї. Співслужили єпископу о. Віталій Марук та о. Роман Малярчук.

Відкриття й освячення концертного залу “Габсбург”
2017-08-20 14:39:34
19 серня у мистецькому центрі “Світовид” відбулось відкриття і освячення концертного залу “Габсбург”. Цей урочистий захід є приємним не тільки для митців та творчих особистостей, а й знаковою подією для Коломиї.

Преосвященний єпископ Василь(Івасюк) поблагословив відкриття виставки “Мистецький Собор” у Коломиї
2017-08-20 13:47:29
19 серпня у великій виставковій залі картинної галереї Мистецького центру “Світовид” відбулося відкриття мистецької виставки “Мистецький Собор” на якій представлено творчість пʼятидесяти пʼяти митців з Коломиї, Калуша, Долини, Івано-Франківська, Львова, Риму, Манхайму (Німеччина) та Ополе (Польща)

Кир Василь (Івасюк) освятив наріжний камінь під будівництво дзвіниці
2017-08-20 13:22:44
У День міста Коломиї, 19 серпня, відбулось освячення наріжного каменю біля церкви Святого Йосафата під будівництво дзвіниці. До втілення такої ідеї спричинився благодійний фонд “Покуття”, який традиційно в день народження міста робить вагомі розбудови для коломиян.

В день Преображення Господнього та п’яту річницю освячення собору святкові урочистості очолив владика Василь(Івасюк)
2017-08-20 11:56:34
19 серпня в катедральному соборі Преображення Христового, відбулась урочиста Архиєрейська Літургія з нагоди храмового празника, яку в співслужінні місцевого духовенства очолив владика Василь(Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецький. У цей день священики й вірні парафії святкували також 5-ту річницю освячення Собору.

Двоє священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії отримали довічні мандати місіонерів Божого Милосердя від Папи Римського
2017-08-20 11:49:00
Цими днями Святіший Отець Франциск, Папа Римський, довічно продовжив мандати місіонарям Божого Милосердя. Згідно даного рішення 1070 католицьких священиків цілого світу отримали повноваження від Папи прощати ті гріхи, відпущення яких закріплено за Апостольським престолом.

Велика Вечірня з Литією з нагоди п`ятої річниці освячення Собору
2017-08-18 21:12:36
18 серпня в катедральному соборі Преображення Христового м.Коломия розпочались святкування з нагоди п`ятої річниці освячення Собору. Велику Вечірню з Литією очолив правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василь (Івасюк), якому співслужили священики Собору.

Екологічний табір "КЕТ-2017" стартував в урочищі Червона
2017-08-16 21:54:01
16-18 серпня 2017 року на території урочища Червоне пройде трьохденний наметовий табір “КЕТ-2017”, організаторами якого виступили ГО “МК “ТУР”, відділ у справах молоді та спорту, “Друк у місті Городенка”, Страйкбольний клуб, Українська Греко-Католицька Церква в особі отця-декана Ігора Левицького.

Відкриття виставки "Мистецький собор"
2017-08-15 11:42:36
19 серпня 2017 року о 16.00 у великій виставковій залі картинної галереї Мистецького центру “Світовид” відбудеться відкриття мистецької виставки “Мистецький Собор” на якій представлено творчість пʼятидесяти пʼяти митців з Коломиї, Калуша, Долини, Івано-Франківська, Львова, Риму, Манхайму (Німеччина) та Ополе (Польща)

о. Микола Романенчук