Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Відбулася Хресна дорога-реквієм “Дорога в небо”

2017-03-08 17:40:23

У часі Великого посту на території храму свв. кн. Володимира і кн. Ольги Коломийсько-Чернівецької єпархії відбулася Хресна дорога-реквієм “Дорога в небо”, присвячена Небесній Сотні.

На запрошення адміністратора даної парафії – о. Івана Петруняка, провести Хресну дорогу прибули декан Єзупільського деканату Івано-Франківської Архієпархії о. Богдан Курилів та о. Василь Смеснюк.

Під час кожної стації, у своїх роздумах, священики закликали пам’ятати імена Героїв Небесної Сотні, особливо коли нам буде важко або нападе на нас сумнів у правильності вибору. Коли нами заволодіє лінь чи страх, то згадаймо їхній подвиг, коли захочемо сказати неправду чи дати хабар, пам’ятаймо всі ті відірвані руки, прострілені серця та скроні.

Ціною жертовності Герої Небесної Сотні показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії