Розвиток спільної медійної стратегії молодіжного апостоляту УГКЦ

2017-03-09 22:43:31

Формування та розвиток спільної медійної стратегії молодіжного апостоляту УГКЦ” - під таким гаслом 7 березня відбулася конференція у Патріаршому домі для голів єпархіальних комісій у справах молоді та їхніх помічників.

Головною темою засідання стало висвітлення питань інформаційного забезпечення молодіжного інтернет-простору. Сьогодні молодь черпає надзвичайно велику кількість інформації саме з інтернет-джерел і завданням молодіжних комісій є скористатися цим та донести до них правильну та корисну інформацію.

Деталі організації роботи з медіа, зокрема щодо створення і наповнення сайтів та інтернет-сторінок у соціальних мережах, розкрили доповідачі о. Павло Хут та Тарас Антошевський. Під час конференції всі учасники мали можливість проаналізувати вже створені сайти молодіжних комісій та почерпнути для себе корисну інформацію для подальшої роботи.

Владика Володимир Груца, який теж був присутній, наголосив, що у праці з молоддю головне бути собою, бути з молоддю та говорити з Господом про молодь.

Ламаймо стереотипи та шукаймо креативне вирішення старих проблем”, саме такою мотиваційною фразою було завершено чергову зустріч.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії