Кобзар на лінії вогню

2017-03-18 13:35:29

Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу

2017-03-18 13:10:33

Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст

2017-03-07 17:58:38

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Свічка Миру

2017-03-18 12:43:46

У м. Краматорськ під час Шевченківських днів у міській бібліотеці ім. Марії Приймаченко фронтова капеланія “Шлях Єднання” зініціювала майстер-клас по розпису фронтових гільз під свічку.

Майстер-клас провів капелан о. Микола Мединський (Залізняк), клірик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Учні четвертих класів Краматорської загально-освітньої школи №8, спільно із своїми вчителями Рокоча Євгенією Георгієвною та Криленко Ольгою Анатолієвною власноруч розмалювали, перетворивши носія смерті та рунації (Гільзу від АГС) на символ Віри, Життя та Світла Правди.
“Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне!” (Матвія 18:3)

Під час майстер-класу капелан провів присутніх у світ захопливих розповідей та українських легенд, діти розповідали вірші Шевченка та співали Українські пісні.

В їхніх дитячих оченятах відчувалося відродження українського духу, їхні дитячі серця відкривають нам справжній шлях до зміцнення та укріплення нашого “царства земного”- української держави, призиваючи до Єдності та Любові, до Бога та України.

Опісля перед іконою “Богородиця Єднання”, запаливши разом з іншими свічками й ті, що виготовили бійцями на передовій, присутні помолились за українських воїнів та ввесь наш народ.

Ввечері капелан о. Микола Мединський очолив ходу місцевих патріотів до пам’ятника Т.Г.Шевченка у м. Слов’янську, де вшанували великого Кобзаря, запаливши одну зі свічок Полум’я Звитяги, котрої стала символом незламності та відроження українського духу на нашій землі.

Мир тільки через перемогу!”,- лунало в серці кожного, як підсумок зроблений спільно із організаторами заходу та присутніми патріотами по вшануванню Тараса Шевченка.

Інфо-капеланія Іванна – Калина Костюк