Свічка Миру

2017-03-18 12:43:46

У м. Краматорськ під час Шевченківських днів у міській бібліотеці ім. Марії Приймаченко фронтова капеланія “Шлях Єднання” зініціювала майстер-клас по розпису фронтових гільз під свічку.

Майстер-клас провів капелан о. Микола Мединський (Залізняк), клірик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Учні четвертих класів Краматорської загально-освітньої школи №8, спільно із своїми вчителями Рокоча Євгенією Георгієвною та Криленко Ольгою Анатолієвною власноруч розмалювали, перетворивши носія смерті та рунації (Гільзу від АГС) на символ Віри, Життя та Світла Правди.
“Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне!” (Матвія 18:3)

Під час майстер-класу капелан провів присутніх у світ захопливих розповідей та українських легенд, діти розповідали вірші Шевченка та співали Українські пісні.

В їхніх дитячих оченятах відчувалося відродження українського духу, їхні дитячі серця відкривають нам справжній шлях до зміцнення та укріплення нашого “царства земного”- української держави, призиваючи до Єдності та Любові, до Бога та України.

Опісля перед іконою “Богородиця Єднання”, запаливши разом з іншими свічками й ті, що виготовили бійцями на передовій, присутні помолились за українських воїнів та ввесь наш народ.

Ввечері капелан о. Микола Мединський очолив ходу місцевих патріотів до пам’ятника Т.Г.Шевченка у м. Слов’янську, де вшанували великого Кобзаря, запаливши одну зі свічок Полум’я Звитяги, котрої стала символом незламності та відроження українського духу на нашій землі.

Мир тільки через перемогу!”,- лунало в серці кожного, як підсумок зроблений спільно із організаторами заходу та присутніми патріотами по вшануванню Тараса Шевченка.

Інфо-капеланія Іванна – Калина Костюк