Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Хресна дорога для молоді в Коломийському навчально-науковому інституті

2017-04-09 16:04:20

Студенти та викладачі Коломийського навчально-наукового інституту провели молодіжну Хресну дорогу. Студенти спеціальностей “Філологія (українська мова та література)”, “Початкова освіта” та “Фізичне виховання” роздумували над 14 стаціями Хресної дороги Ісуса Христа.

На початку Хресної дороги до присутніх звернувся отець Володимир Гуменюк, духовний наставник студентської молоді Коломийського навчально-наукового інституту: “Хресна дорога - це чудова нагода, щоб хоч трохи спинитися в щоденному вирі життя і присвятити одну годину оздоровленню і очищенню своєї душі. Це час для роздумів над місцем Бога у світі, в суспільстві, у родині, в роботі, у стосунках з друзями і колегами. Це час сакраментальних питань і відповідей між Богом і людиною”.

Студентка 1 курсу спеціальності “Філологія (українська мова та література)” Вікторія Трофанюк роздумувала над 1 стацією Хресної дороги: “В моєму житті теж є хвилини, коли я повинна прийняти ту дорогу, що стелиться переді мною. Це може бути самотність або втрата дорогої мені особи, це може бути якесь рішення, що змінить моє життя. Існують хвилини, коли мені доводиться прийняти життя таким, яким воно є насправді. Ти зробив так, Господи, і я також хочу Тебе наслідувати. Хочу цілковито й довірливо віддатися в Божі руки та йти вперед, щоб вчинити життя кращим для себе і для інших”.

Також студенти Іванна Гриньків та Надія Тинкалюк декламували поетичні твори відомих письменників про розп’яття Ісуса Христа та “розп’яття України”. Насамкінець студенти та викладачі переглянули фільм “Страсті Христові”. В актовій залі Коломийського навчально-наукового інституту панувала тиша, відбулось духовне єднання всіх присутніх, адже кожен мав змогу забути про земні клопоти і збагнути сенс людського життя на цій землі.

Слід зазначити, що Хресну дорогу в Коломийському навчально-науковому інституті провели вперше з ініціативи отця Володимира Гуменюка та студентської молоді.

Автор: Галина Волощук, для прес-служби єпархії