Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Віднова духа на парафії Собору Архистратига Михаїла м. Коломиї

2017-04-09 16:19:57

На парафії Собору святого Архистратига Михаїла 5 квітня Хресною дорогою розпочалися дні духовної віднови за участі студентів Івано-Франківської Духовної Семінарії. “Зміст терпіння” - основна тема наук, яку порушили семінаристи у розважаннях після кожної стації.

Відтак на запрошення пароха собору о. митрата Петра Чиборака прибув декан м. Коломиї, синкел у справах духовенства о. Роман Кіцелюк, який провадив віднову духу на парафії. Провідними темами проповідей реколектанта були віра та довіра до Господа Бога, гріхи проти першої Божої заповіді, вміння віддати себе у руки Божого милосердя та стати виконавцем Його святої волі. Після кожної науки парафіяни мали змогу особисто підійти за духовною порадою до о. Романа і поставити йому свої запитання.

Протягом реколекцій вірні активно приступити до святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Віднова духа тривала протягом трьох днів і закінчилася 7 квітня на празник Благовіщення Пресвятої Богородиці. На завершення Божественної Літургії всі вірні приступили до благословення через мировання і мали нагоду приклонитися до образу Пресвятої Богородиці, який по традиції парафії опускається для почитання тільки на Богородичні празники. Ввечері всі священики храму на чолі із о. деканом звершили чин Соборування.

Наприкінці віднови духа о. Петро, парох Собору Архистратига Михаїла, від імені всіх присутніх подякував о. Роману Кіцелюку за змістовні науки і всім парафіянам за активну участь у реколекціях.

Автор: о. Володимир Гуменюк, для прес-служби єпархії