Театралізована Хресна дорога у Гвозді

2017-04-09 16:46:59

У суботу 8 квітня за участю студентів-католиків ТУСК “Обнова” з благословенням о. Івана Гедзика проходила Хресна хода вулицями села Гвізд, що завершилася біля нової церкви “Преображення Господнього”.

Вірні та гості парафії мали можливість більше зрозуміти Христові муки та смерть, які переніс Спаситель за відкуплення кожного. Спільна молитва злітала до Господа, співстраждаючи Спасителеві, у низькому поклоні вірні схиляли голови, відчувши на своїх плечах тягар Ісусового Христа.

В очах усіх світилися щирі, душевні почуття, палав вогник посвяти вірності і ревного послуху Господа.

Автор: о. Іван Гедзик, для прес-служби єпархії