Театралізована Хресна дорога у Гвозді

2017-04-09 16:46:59

У суботу 8 квітня за участю студентів-католиків ТУСК “Обнова” з благословенням о. Івана Гедзика проходила Хресна хода вулицями села Гвізд, що завершилася біля нової церкви “Преображення Господнього”.

Вірні та гості парафії мали можливість більше зрозуміти Христові муки та смерть, які переніс Спаситель за відкуплення кожного. Спільна молитва злітала до Господа, співстраждаючи Спасителеві, у низькому поклоні вірні схиляли голови, відчувши на своїх плечах тягар Ісусового Христа.

В очах усіх світилися щирі, душевні почуття, палав вогник посвяти вірності і ревного послуху Господа.

Автор: о. Іван Гедзик, для прес-служби єпархії

Співчуття всечесному о. Володимиру Касіяну з приводу смерті дружини
2017-09-25 18:26:25
З глибоким сумом ми сприйняли звістку про смерть дружини о. Володимира Касіяна, пароха церкви св. священномученика Йосафата м. Коломия.

Освячення наріжного каменя під будівництво храму в с.Грабич
2017-09-25 15:46:33
У суботу, 23 вересня, в с. Грабич Отинійського протопресвітеріату звершили чин освячення наріжного каменя під будівництво храму. З благословення єпископа Коломийського Кир Василія (Івасюка), камінь освятив протосинкел єпархії, протоієрей Роман Кіцелюк.

На Тлумаччині освятили нову дзвіницю
2017-09-23 14:59:29
Дзвіницю звели у с. Делева, Тлумацького району. Чин освячення здійснив Митрополит Володимир.

Храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці в Делятині
2017-09-23 14:39:25
В церкві Різдва Пресвятої Богородиці селища Делятин відбулось храмове свято. 21 вересня святкування розпочалося Утренею, яку відслужив о. Петро Голіней. Божественну Літургію очолив парох – о.м. Богдан Іванюк у співслужінні двадцяти священиків та диякона.

В Отинії урочисто відзначили храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці
2017-09-23 13:01:48
21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці в Отинії святкують храмовий празник. Святкові Богослужіння розпочалися в навечір’я празника, Великою Вечірнею з Литією, яку очолив парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

Drive for bike” - велопроща до Погоні
2017-09-21 16:11:26
Запрошуємо всіх любителів покататися на велосипеді, приєднатися до велопрощі, яка відбудеться 30 вересня – 1 жовтня. Маршрут пролягатиме зі Снятина – Обертина – Тлумача до Погоні. Ввечері на вас чекає чудова програма разом із нічними чуваннями.

Снятин: потрійне свято на парафії Чуда Архистратига Михаїла
2017-09-20 17:22:17
У вівторок, 19 вересня, парафіяни храму Чуда Архистратига Михаїла, що в м. Снятин, святкували потрійне свято: храмовий празник, 130-річчя освячення їхньої святині та 30-ліття душпастирської праці митр. прот. Теодора Оробця. Очолив святочні заходи Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Чин інтронізації першого правлячого єпископа Чернівецької єпархії відбудеться у листопаді
2017-09-20 17:02:12
18 листопада 2017 року в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича). Богослужіння очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Початок о 12:00.

Молодіжний фестиваль сучасної християнської пісні “Christian Song Fest”
2017-09-20 12:25:29
Дорога молоде, Комісія у справах молоді Коломийської єпархії запрошує талановитих й обдарованих юнаків та дівчат, які прагнуть прославляти Бога співом, взяти участь в фестивалі-конкурсі сучасної християнської пісні “Christian Song Fest”.

Храмове свято на парафії св. Архистратига Михаїла в с. Рунгури
2017-09-19 18:26:21
19 вересня Церква вшановує день Спомину чуда Архістратига Михаїла в Колоссах. Для жителів с.Рунгури це не просто свято, це - храмовий день. Розділити радість торжества і відслужити святу Літургію до храму Чуда Архистратига Михаїла з’їхались 24 священики з сусідніх парафій.

о. Микола Романенчук

Віце-економ