Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Театралізована Хресна дорога у Гвозді

2017-04-09 16:46:59

У суботу 8 квітня за участю студентів-католиків ТУСК “Обнова” з благословенням о. Івана Гедзика проходила Хресна хода вулицями села Гвізд, що завершилася біля нової церкви “Преображення Господнього”.

Вірні та гості парафії мали можливість більше зрозуміти Христові муки та смерть, які переніс Спаситель за відкуплення кожного. Спільна молитва злітала до Господа, співстраждаючи Спасителеві, у низькому поклоні вірні схиляли голови, відчувши на своїх плечах тягар Ісусового Христа.

В очах усіх світилися щирі, душевні почуття, палав вогник посвяти вірності і ревного послуху Господа.

Автор: о. Іван Гедзик, для прес-служби єпархії