Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Через покаяння до Миру

2017-04-09 22:00:49

…перемога на війні не в безмежнім війську,

а в силі, що походить з Неба.”

(1 Мак, 3:19)

7 квітня в самому серці гулульщини - місті Косові пройшла Хресна Дорога за Мир.

Велелюдна хода пройшла з ініціативи декана косівського о.Романа Іванюлика. Під час розважань над Страстями Господніми український люд спільно із державною владою єдналиися в унісон з молитвою священиків косівського деканату УГКЦ.

У цей нелегкий час наш народ приймає на свої рамена тяжкий Хрест війни та неправди. Від щоденних втрат своїх найкращих дітей, що гинуть на Сході захищаючи нас, церква терпить гіркий біль.

Цією Хресною Дорогою, йдучи рідною землею, люди, влада, молодь та діти молилися про ласку Миру.

Віряни просили Бога щирим серцем маленької дитини, бо вірять, що перемога не у силі війська, а у силі духа, і в Божій допомозі.
о.Роман закінчуючи ходу закликав усіх до неустанної молитви цілого народу за святий Божий Мир.

Автор: о. Степан Козак, для прес-служби єпархії