Абортам − НІ!

2017-04-10 22:53:05

Щоб запобігти жахливому вбивству ненароджених дітей власними батьками, Синод єпископів Української Греко-Католицької Церкви запровадив День подяки за дар життя в день величного свята Благовіщеня Пресвятої Богородиці. Саме сьогодні його вперше відзначили в місті Городенка.

В пологовому відділі Центральної районної лікарні о.декан Ігор Левицький та о.Роман Лапчинський провели молебень до Пресвятої Богородиці. Породіллі, вагітні жінки й медичний персонал після спільної молитви отримали благословення й помазання цілющим миром, привезеним від мощів Святого Чудотворця Миколая Мирлікійського.

Автор: Ольга Ковалів, для прес-служби єпархії

Про все, крім політики”. Фестиваль духовної пісні
2017-11-16 22:56:57
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, У Коломиї відбудеться 4-ий фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні
2017-11-16 15:43:45
Комісія “Справедливість та мир” проводить конкурс молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge. Laudato Si’ Startup Challenge є натхнений енциклікою Папи Франциска _Laudato Si_ і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Чин інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ
2017-11-15 21:10:43
18 листопада о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича).

У Коломиї відбудеться пісений фестиваль “Все упованіє на тебе Мати возлагаю”
2017-11-15 20:38:09
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у Коломиї відбудеться фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії
2017-11-15 13:51:41
14 листопада 2017 року Божого в єпархіальному управлінні Коломийської єпархії відбулося засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я. На засіданні, крім медичних капеланів нашої єпархії, також був присутній голова руху “За тверезість” отець Ярослав Стеф’юк.

Духовенство та студенти провели товариську зустріч з волейболу
2017-11-15 13:15:10
14 листопада за сприяння дирекції Коломийського політехнічного коледжу відбулася дружня зустріч між волейбольними командами священиків Коломийського деканату та студентів кафедри “Фізична культура” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За знаннями в “Карпати”
2017-11-14 18:01:52
Молодіжний центр Коломийсько-Чернівецької єпархії гостинно відкрив двері для учасників Академії Успішної Молоді. П’ята сесія тривала з 10 по 12 листопада, тема якої : “Стратегія та планування”.

Святий Миколай чекає на своїх помічників
2017-11-14 14:12:03
У Карітасі Коломийсько-Чернівецької єпархії стартувала акція “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт”. Цьогоріч листи до Святого написали близько півтори тисячі дітей.

Будова храму продовжується у Ваших серцях”, - владика Василь (Івасюк) на посвяченні храму в с. Хутір-Будилів
2017-11-12 18:56:33
12 листопада Єпарх Коломийсько-Чернівецький владика Василій (Івасюк) завітав до с. Хутір-Будилів на знаменну для цієї парафії подію – посвячення храму архистратига Михаїла. Ремонтні роботи на парафії тривали понад двадцять років.

Владика Василій (Івасюк) відвідав виставку ексклюзивних авторських булав
2017-11-11 20:18:53
Люди, які творять епоху” - саме під такою назвою 10 листопада в концертній залі “Габсбург” було представлено булави ручної роботи, а також колекція фотографій, які зроблені в мальовничих селах Косівщини. Кожна з робіт присвячена видатним постатям, культурним пам’яткам України та світу.