Реколекції в м. Тлумач завершились театралізованою Хресною дорогою

2017-04-11 20:21:21

І бачу, як людніє храм, як моляться, Всевишній Боже, до тебе йду і ти йдеш сам, та розминутись ми не можем” - такими словами, з нагоди 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого із благословення Преосвященного Владики Василія Івасюка на парафії Царя Христа м. Тлумач 7-9 квітня розпочав реколекції о. Мирон Михайлишин з Польщі. Реколектант привіз до храму мощі св. Фаустини.

Отець багато розважав про Страсті Христові, любов Бога до людини, допомігши вірним ще краще покаятися у власних гріхах та приготуватися до світлого Воскресіння Христового.
На празник Благовіщення Пресвятої Богородиці вірні слухали розважання про Пресвяту Діву Марію, яка стоявши під хрестом на заклик Спасителя, прийняла апостола Івана, як власного сина, а разом з ним і всіх людей.

Отець Мирон змусив вірних задуматися над стражданнями Ісуса Христа по дорозі на Голготу, і в цьому йому допомогли члени Товариства Українських Студентів Католиків “Обнова” з Івано-Франківська, які вже традиційно, на Квітну неділю представили театралізовану Хресну Дорогу.

Парох о. м. Павло Дутчак склав щиру подяку отцю-реколектанту, студентам з ТУСК “Обнова”, о. м. Василю Стаднику, громаді УАПЦ та всім вірним.

Джерело: Прес-служба Тлумацького протопресвітеріату