Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Хресна дорога для Молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії

2017-04-12 23:12:58

Вже другий рік поспіль Коломийсько-Чернівецька єпархія проводить Хресну дорогу для молоді, в якій беруть участь учні шкіл, гімназії, природничо-математичного ліцею та студенти інших навчальних закладів міста.

Особливістю цієї Хресної дороги є те, що стації та розважання зачитують самі учасники. Таким чином з прочитаних наук молодь переймається проблемами та їх вирішенням, які є актуальними сьогодні. Розпочалась молитва на площі Катедрального собору з благословення єпарха Коломийсько-Чернівецького Кир Василія (Івасюка).

Подібно до загальноміської Хресної дороги присутні несли хрест, тільки з дещо коротшим маршрутом. По черзі до несення хреста запрошували учнів кожної школи, гімназії та ліцею разом із їхнім керівництвом. Також хрест несли й представники педагогічного, медичного, політехнічного коледжів, навчально-наукового інституту та інших освітніх закладів.Традиційно хода завершилась біля Катедрального собору Преображення Христового, де до молоді звернувся владика Василій.

В повчальному слові архієрей закцентував на дослідженні поведінки молодих людей у суспільстві. “Діти до 7 класу відкриті для новизни і знайомства, а вже в старших класах ти - чужинець, який влазить у їх світ, намагаючись щось розтлумачити. Старшокласники повертаються і скоса дивляться на манеру поведінки і одяг, визначаючи хто ти такий. Їм не цікаво слухати про те, що “нецікаве” . Що тоді для них цікаве? Зовсім звичним є розпивати пиво, йдучи по вулиці, курити сигарету і гучно викрикувати нецензурні слова. На жаль, така поведінка простежується навіть в школярів, які не особливо орієнтуються на карті світу, зате вільно орієнтується у відеоіграх, спиртних напоях і нічних клубах. Злочинність серед молодих людей набирає все більше обертів і такі вчинки є тягаренним хрестом, який несе Україна сьогодні.”,- наголосив єпископ.

На завершення, всі охочі мали нагоду сфотографуватися з духовенством. Відтак спільну фотографію голова комісії у справах молоді пообіцяв зробити для кожного навчального закладу м. Коломиї.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії