Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

У Світлий понеділок та вівторок Кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в Чернівцях і Надвірній

2017-04-18 14:42:39

17 квітня єпарх Коломийсько-Чернівецький з пастирським візитом відвідав храм Успіння Пресвятої Богородиці, що в м. Чернівці.
Там архієрей очолив святкову Божественну Літургію, яку разом з ним співслужили синкел Буковинський о. Валерій Сиротюк, а також Чернівецький декан о. Василь Гасинець.

В часі проповіді архієрей звернувся до присутніх словами свого Пасхального послання: “Великдень - це день миру на церковних подвір’ях, по наших оселях та людських душах. Господь спокоєм очищає рани душевні та загоює їх. Мир випливає з Божого милосердя і прощення гріхів. Церква є спільнотою, яка приносить мир Воскреслого Христа до кожного помешкання і до серця кожної людини. Згода зміцнює подружжя і припиняє розлучення, замість корупції приходить справедливість, замість зради – вірність, зброю змінюють знаряддя праці, біженці повертаються до своїх домівок. І, як ніколи, в цих важких обставинах життя: голоду, холоду, безробіття, вбивства і насильства слід діяти і не соромитись бути християнами – мужніми носіями миру і Божого милосердя.”,- сказав архієрей.

По завершенню Літургії владика Василій висловив слова вдячності о. Валерію та о. Василю, а також всім священикам Буковини за їхню невтомну працю в складних умовах. На завершення архієрей окропив всіх освяченою водою та здійснив обряд мирування.

18 квітня єпископ відвідав м. Надвірна, де очолив Літургію в храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста.

В часі Служби Божої архієрей доручив декану Надвірнянському о. Андрію Бакоті зачитати послання преосвященого архієпископа і митрополита Івано-Франківського Кир Володимира, після чого продовжилась Літургія.

Молились Літургію разом з владиою о. Андрій Бакота, о. Ігор Шліхутка, о. Михайло Мільчаковський та о. Андрій Будзак.

По завершенні Служби архієрей висловив слова вдячності всім присутнім, а також дав коротку науку, провідною думкою якої було: “Чому до Пресвятої Таїни Євхаристії потрібно приступати стоячи”.

Опісля архієрей здійснив обряд мирування.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії