Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Великодні гаївки в с. Назавизів

2017-04-18 16:43:54

Великодня радість на парафії Усікновення Голови Івана Хрестителя с. Назавизів, Надвірнянського деканату. З благословення пароха о. Романа Іванківа були організовані великодні гаївки.

Доброю традицією на Великодні свята є водити гаївки, адже у гаївках є особливий вияв радості весни і Воскресіння Христового. Тому цьогоріч вперше ми намагалися відродити ту чудову традицію в часі Великодня.

В перший день великодніх свят чимала кількість як старших, так і молодих парафіян, зібралася біля церкви для того щоб радісним співом воскресних пісень та забавами біля святині прославити воскреслого Спасителя.

Цікавинкою наших забав був святковий великодній ярмарок, який організувала парафіяльна молодь. Зароблені кошти будуть служити для подальшого розвитку молодіжної спільноти.

Можна із певністю сказати, що ці веселі забави принесли багато радості та посмішок для усіх, а особливо для малечі.

Автор: о. Василь Штангрет, для прес-служби єпархії