Великодні гаївки в с. Назавизів

2017-04-18 16:43:54

Великодня радість на парафії Усікновення Голови Івана Хрестителя с. Назавизів, Надвірнянського деканату. З благословення пароха о. Романа Іванківа були організовані великодні гаївки.

Доброю традицією на Великодні свята є водити гаївки, адже у гаївках є особливий вияв радості весни і Воскресіння Христового. Тому цьогоріч вперше ми намагалися відродити ту чудову традицію в часі Великодня.

В перший день великодніх свят чимала кількість як старших, так і молодих парафіян, зібралася біля церкви для того щоб радісним співом воскресних пісень та забавами біля святині прославити воскреслого Спасителя.

Цікавинкою наших забав був святковий великодній ярмарок, який організувала парафіяльна молодь. Зароблені кошти будуть служити для подальшого розвитку молодіжної спільноти.

Можна із певністю сказати, що ці веселі забави принесли багато радості та посмішок для усіх, а особливо для малечі.

Автор: о. Василь Штангрет, для прес-служби єпархії