Городенківці вшанували Патріарха Йосифа Сліпого

2017-04-21 20:03:24

Він був Великим українцем” - під такою назвою в центральній районній бібліотеці відбулась година духовності, присвячена 125-річниці від дня народження Патріарха Української Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого.

Вшанування розпочалося з благословення отця-декана Ігоря Левицького церкви Успення Пресвятої Богородиці. Присутні дізнались про життєвий і душпастирський шлях патріарха Йосифа Сліпого, багато нового про його сподвижнецьке служіння Богу та українському народові, а також переглянули мультимедійну презентацію: “Патріарх Йосип Сліпий”, яка познайомила їх з основними етапами життєвого шляху Великого українця.

Доповненням отця-декана Ігоря Левицького стали цікаві факти з життя Патріарха Йосифа Сліпого та духовні пісні у виконанні катехитки церкви Успення Пресвятої Богородиці Зореслави Григорів. Духовну зустріч підготували бібліотекарі Марія Соколюк та Марія Сорока.

Автор: протопресвітер Ігор Левицький, для прес-служби єпархії