Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

В Коломиї молодь навчалась “Публічних виступів”

2017-05-07 16:18:28

Знову в стінах Коломийсько-Чернівецької єпархії лунали дзвінкі голоси молодих людей. Причиною зустрічі стала Академія Успішної Молоді, яка в Коломиї відбулася четвертий раз.

Крім навчальної програми на учасників чекала зустріч із міс Anne Bates Linden, директор фонду Ukraine works Ltd, яка приїхала зі Сполучених Штатів Америки, щоб донести до молоді про досить серйозну проблему суспільства. Розповідь була про фатальний алкогольний синдром (ФАС), що виникає внаслідок вживання алкоголю під час вагітності.

Також для молоді представили фільм, в якому з перших уст було передано весь масштаб фатального алкогольного синдрому та труднощі пов’язані із ним. Юні академіки з відповідальністю поставилися до даної ситуації та домовилися активно розповсюдити інформацію про ФАС на своїх парафіях та в школах, відчуваючи за собою місійне завдання.

Наступного дня, після спільної молитви на Божественній Літургії в Катедральному соборі м. Коломия, розпочався тренінг, який вела тренер Мар’яна.

Тема четвертої сесії: “Публічний виступ”. Головною метою якого було навчити учасників правильно та впевнено вести себе перед публікою.

Теорію, яка була підготовлена та представлена тренером учасники змогли втілити в практику, а саме знявши коротке відео-представлення. Проаналізувавши кожного та вказавши на помилки, для молоді було поставлено завдання - підготувати певне відео-звернення. Свою роботою учаники виконали на відмінно і разом із тренером порівняли два виступи та помітили, що останній був більш вдалий.

Протягом дня молоді, енергійні і активні люди вивчали нові рухливі ігри та банси, які можуть застосувати у своїй спільноті чи на парафії.
Зустріч закінчилася підведенням підсумків і приємним дозвіллям на природі. Всі залишилися задоволеними та роз’їхалися по своїх домівках втілювати побачене.

Автор: Марія Щербанюк, для прес-служби єпархії