Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Владика Василь (Івасюк) очолив заупокійні богослужіння за с. Йосифою Дувірак

2017-05-07 21:54:55

6 травня відійшла до вічності сестра- монахиня Згромадження Пресвятої Богородиці Фатімської Йосифа (Анна Дувірак).

Владика Василь (Івасюк) – єпарх Коломийсько-Чернівецький, разом із священиками о. Володимиром Касіяном та о. Василем Перцовичем прийшли помолитися за упокій душі преподобної сестри.

Сестра Йосифа (Анна Дувірак) народилась 28 грудня 1922 р в с. Печеніжин Коломийського району Івано-Франківської області. Вступила до Згромадження 1957 р. Склала перші обіти 7.04.1958 р. Довічні обіти – того ж року. Перейшла у вічність 06.05.2017 р.
Виховувалась монахиня в багатодітній родині. Разом із рідною сестрою Наталією посвятила своє життя служінню Господу в Згромадженні сестер Пресвятої Богородиці Фатімської.

У час підпілля багато молилася і жертвувалася за свободу для Церкви. Брала участь у підпільних богослужіннях, які очолював владика Софрон Дмитерко, ЧСВВ. Разом з сестрою виховала кількох майбутніх священиків УГКЦ, навчала їх катехизму і церковного співу.
Сестра Йосифа у Згромадженні якийсь час виконувала служіння магістри новичок та настоятельки дому. Як настоятелька сестра була строгою і вимогливою, сама точно дотримувалася чернечого правила і того вимагала від інших.

У Коломиї сестра працювала при церкві святого Йосафата: випікала і нарізала просфори до Святої Літургії, дбала за чистоту риз.

Померла в м. Коломиї 6 травня 2017 року Божого.
Прощання відбудеться 8 травня о 11 годині з дому-монастиря.
Близько 12 години тіло сестри перебуватиме в храмі священномученика Йосафата м. Коломия.

Поховання відбудеться в с. Погоня на монастирському цвинтарі.

Просимо про молитву за упокій с. Йосифи.
Вічна їй пам’ять!

Джерело: Згромадження Пресвятої Богородиці Фатімської