Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

В Коломиї відзначили День пам’яті та примирення

2017-05-08 12:24:12

У Коломиї відзначили День пам’яті та примирення. З 2015-го року, відповідно до Указу Президента, 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом) вшановують подвиг українського народу та його внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

З цієї нагоди у Коломиї згадали усіх полеглих у роки Другої світової війни. За упокій душ полеглих молились на площі Скорботи. Вшанувати пам’ять загиблих героїв прийшов і владика Василь (Івасюк), який звернувся до присутніх такими словами: “Три роки Україна знемагає від вбивств, розорення, руйнації, смертей, тарифів, цін, бурштинової вакханалії, вирубки легенів зелених Карпат і вивезення деревини в ситі країни, сафарі депутатів на звірів та на людей, міліардного збагачення на війні панівної влади…. І тому не має кінця, і не буде закінчення. Бо нам так добре і ми засунули свої голови в пісок.” (повний текст промови читайте тут.)

Цього дня багато коломиян прийшли схилити голови і вшанувати пам’ять перед подвигом героїв, які віддали свої життя за мир, якого так прагнемо сьогодні.

Джерело: телеканал НТК