День хворого в тубдиспансері села Ценява

2017-05-08 22:52:52

В неділю розслабленого наша Церква відзначає День хворого. Тому з такої нагоди в храмі Воздвиження Чесного Хреста села Ценява на Божественній Літургії о. Юрій Савчук у своїй проповіді розповів парафіянам про те, яким має бути ставлення християнина до хворого.

Після відправи священик спільно з парафіянами відвідав хворих, що перебувають в стаціонарному відділенні тубуркульозного диспансеру, яке знаходиться на території парафії. Біля каплиці, що встановлена на подвір’ї лікарні, священник відслужив молебень до Пресвятої Богородиці. Після чого о.Юрій прочитав Євангеліє і молитви за оздоровлення над хворими.

По завершенню спільної молитви, відбулось помазання єлеєм. Відтак, не забули й про важкохворих, які прикуті до ліжка, їх отець також відвідав зі свяченою водою та помазуванням єлеєю.

Практика таких відвідувань допомагає віднаходити можливість проявити милосердя щодо тих, хто обтяжений різного роду недугами. Саме так віряни не на словах, а ділі вчаться підтримувати ближнього, членів їхніх родин друзів, а також медичний персонал, який жертвенною працею намагається облегшувати їхнє страждання.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії