Якою Ви бачите Церкву через 10 років?

2017-05-12 11:31:25

А ви часто мрієте? Уявляєте, як і що буде за кілька років, як змінитеся самі, яким стане світ довкола?

Патріарша комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви вирішила дізнатися, які цінності будуть важливими для молодих прихожан через десять років, які виклики найбільше турбуватимуть молодь, що для неї стане найпріоритетнішим у Церкві та багато іншого через анонімне опитування „Молодь і Церква у 2027 році?“.

Отримані відповіді, що  відобразать суспільне бачення Церкви, допоможуть сформувати стратегії розвитку та діяльності УГКЦ в молодіжному середовищі.

Пройти анкетування можна натиснувши ТУТ.

Джерело: ДивенСвіт