Візит єпарха Коломийсько-Чернівецького Кир Василія Івасюка до семінарії

2017-05-12 11:40:40

З дводенним візитом, 10 та 11 травня, у семінарійній спільноті перебував преосвященний владика Василій Івасюк - єпарх Коломийсько-Чернівецький.

Єпископ мав у перший день зустріч з семінаристами, на якій, як добрий духовний батько, цікавився життям та успіхами своїх студентів, які , згідно з його словами, мають у майбутньому стати достойними провідниками Церкви Христової.

Наступного дня, владика очолив Божественну Літургію та звернувся зі словом науки до всіх присутніх. Кир Василій говорив про найважливіший момент духовного життя будь-якої людини – бути небайдужими. Байдужість бо вбиває всяку побожність, охоту і добре наміреня, а що найстрашніше веде до паралічу душі. Тому архієрей побажав кожному семінаристу справжньої духовної витримки.

Джерело: Інформаційний центр ІФДС

Снятин: потрійне свято на парафії Чуда Архистратига Михаїла
2017-09-20 17:22:17
У вівторок, 19 вересня, парафіяни храму Чуда Архистратига Михаїла, що в м. Снятин, святкували потрійне свято: храмовий празник, 130-річчя освячення їхньої святині та 30-ліття душпастирської праці митр. прот. Теодора Оробця. Очолив святочні заходи Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Чин інтронізації першого правлячого єпископа Чернівецької єпархії відбудеться у листопаді
2017-09-20 17:02:12
18 листопада 2017 року в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича). Богослужіння очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Початок о 12:00.

Молодіжний фестиваль сучасної християнської пісні “Christian Song Fest”
2017-09-20 12:25:29
Дорога молоде, Комісія у справах молоді Коломийської єпархії запрошує талановитих й обдарованих юнаків та дівчат, які прагнуть прославляти Бога співом, взяти участь в фестивалі-конкурсі сучасної християнської пісні “Christian Song Fest”.

Храмове свято на парафії св. Архистратига Михаїла в с. Рунгури
2017-09-19 18:26:21
19 вересня Церква вшановує день Спомину чуда Архістратига Михаїла в Колоссах. Для жителів с.Рунгури це не просто свято, це - храмовий день. Розділити радість торжества і відслужити святу Літургію до храму Чуда Архистратига Михаїла з’їхались 24 священики з сусідніх парафій.

Освячення приміщень гірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван
2017-09-19 17:50:16
16 вересня декан Верховинський о. м. Роман Болехівський та віце-декан Івано-Франківський о. Владислав Іващак освятили приміщення гірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван (2028 м. над рівнем моря) в Карпатах.

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2017 року
2017-09-15 13:57:23
Святослав, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Української Греко-Католицької Церкви, Високопреосвященним і Преосвященним владикам, всечесним отцям духовним, преподобним ченцям і черницям та мирянам помісної Української Греко-Католицької Церкви проголошую та оприлюднюю

Комунікат Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви
2017-09-14 19:25:59
Від 3 до 12 вересня 2017 року Божого у м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало участь 39 архиєреїв з України, країн Центральної та Західної Європи, Пiвнiчної і Пiвденної Америки та Австралiї.

В Делятині провели реколекції для ради катехитів та керівників гуртків
2017-09-14 18:22:31
У неділю, 10 вересня, в Делятинській катехитичній школі ім. Бл. Симеона Лукача відбулося засідання ради катехитів та керівників гуртків.

В УГКЦ проголосили про створення Чернівецької єпархії
2017-09-12 15:24:39
У вівторок, 12 вересня 2017 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець ознайомлений з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ про створення Чернівецької єпархії з осідком в м. Чернівці. Територія нової єпархії буде виокремлена з дотеперішньої Коломийсько-Чернівецької єпархії та буде охоплювати Чернівецьку область. Єпархія буде належати до Івано-Франківської митрополії.

Бюро УГКЦ з питань екології оголошує Всеукраїнський конкурс “Відповідальність за створіння”
2017-09-08 19:44:54
Автори найкращих робіт отримають цінні нагороди, а їхні роботи будуть надруковані окремою збіркою, яка послужить підручним матеріалом для вчителів християнської етики, катехитів та проповідників. Серед переможців конкурсу буде розіграно суперприз – електричний велосипед.

о. Микола Романенчук

Віце-економ