Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Владика Василь (Івасюк) молився в Ужгороді

2017-05-15 09:33:37

13 травня відбулась святкова Архієрейська Служба Божа в Ужгродському Хрестовоздвиженському греко-католицькому Кафедральному Соборі з нагоди 100-річчя об’явлень Пресвятої Діви Марії у Фатімі (Португалія). Крім того, Святішим Отцем відбулося відкриття року, присвяченого у Католицькій Церкві цим об’явленням, а також з нагоди 70-річчя посвячення Блаженним священномучеником Теодором Мукачівської єпархії Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії.

Щоб спільно молитися з Мукачівським греко-католицьким єпархом Міланом (Шашіком) до Ужгорода прибув єпарх Коломийсько-Чернівецький Василь (Івасюк). На спільній молитві також були: митрополит Пряшівський Іван (Баб’як), владика Петер (Руснак), єпископ Братислави для католиків візантійського обряду, єпископ-помічник Мукачівської єпархії Ніл (Лущак) та о. Авель Сочка, ЧСВВ (апостольський адміністратор) Ньїредьгазької єпархії (лат. Eparchia Nyiregyhazanus) — єпархія Угорської греко-католицької церкви з єпархіальним осідком у м. Ньїредьгаза, у північно-східній частині Угорщини.

З проповіддю до присутніх звернувся митрополит Пряшівський Іван (Баб’як). По завершенню Літургії лунали слова подяки єпарху Мукачівському за запрошення на таку величну подію.

Опісля відбувся обхід з чудотворною іконою Маріяповчанської Богородиці, а також панахида за Марією-Терезією, (Вальбурга Амалія Христина (нім. Maria Theresia Walburga Amalia Christina) — ерцгерцогинею Австрії, королевою Угорщини.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії