День Матері у селі Замулинці

2017-05-15 22:42:53

14 травня на запрошення адміністратора парафії Перенесення Мощей Святого Миколая отця Юрія Свища із концертною програмою приїхали семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії імені Священномученика Йосафата.

Музичне тріо богословів - “Еффата” виконали пісні присвячені Матері Богородиці, українській мамі, Матері-Церкві та Неньці-Батьківщині.

Також привітальні вірші на ці теми продекламували діти Замулинецької школи під керівництвом заступника директора з виховної роботи пані Надією Романюк.

На святі також були присутні гості з Матеївців, Семаківців та Коломиї.

Вкінці декан Корницький отець Володимир Дрозд очолив Молебень до Матері Божої за мир в Україні, після якого привітав всіх матерів зі святом, передавши благословення від Владики Василя. У своїй проповіді отець Володимир розкрив суть материнства в різних аспектах нашого життя і важкість єдності у вірі та любові до Бога й ближніх.

Отець Юрій щиро подякував отцю-декану за молитовну підтримку та науку, музичному гурту богословів, дітям та всім, хто спричинився до цього прекрасного дійства.

Автор: о. Юрій Свищ, для прес-служби єпархії