Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа

2017-03-29 21:19:04

Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа

2017-03-29 20:58:44

Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

14 травня на парафії Пресвятої Троїці відзначили свято “День Матері”

2017-05-15 22:44:41

По завершенню Божественної Літургії, отець-декан Василь Гоян привітав всіх матерів зі святом. Побажав їм здоров’я і сил в нелегкій та клопіткій материнській праці, а також спільно з молоддю помолився за матерів до Пречистої Діви Марії, попросивши охорони і опіки для них.

Молодь, в свою чергу, підготувала привітальні слова подяки та виконала постановку пантоніми, в якій відобразила нелегку працю та любов кожної неньки до своїх дітей.

Також в цей день відзначили тих матерів, які народили й виростили більше п’яти дітей та спільноту “Матері в Молитві” , вручивши їм подячні грамоти.
Інші матері отримали магніти з привітанням, на згадку про такий день, та солодке частування.

По завершенню свята відбувся флешмоб “МАМА”, де матері взявшись за руки зробили серце, як символ любові, а також кожна мама змогла залишити відбиток своєї руки на полотні для історії та згадки про такий день!

Автор: Юлія Товстюк, для прес-служби єпархії