Проща до Товмачика випускників 9 та 11 класів

2017-05-28 22:55:33

Цими днями для випускників шкіл пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення шкільних років та початок нового дорослого життя. Перед випускниками відкриваються нові незнані шляхи, адже перед ними постає вибір майбутньої професії, життя підносить багато різних викликів, тому церква в особливий спосіб намагається підтримати їх та спрямувати на добру дорогу.

З цієї нагоди Комісія у справах молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії організувала прощу для молоді, зокрема випускників 9 та 11 класів, до Чудотворного джерела, що знаходиться в урочищі Львівське в с.Товмачик.

Паломництво розпочалось Божественною Літургією, яку очолив єпарх Коломийсько-Чернівецький Василій Івасюк. Після теплої та гостинної зустрічі отця Івана Виксюка та парафіян з благословення Владики розпочалась повчально-розважальна програма для молоді. Серед атракцій були забави, банси та ігри.

Святкову програму розпочали отці Василь Штангрет та Юрій Боєчко з гурту “Глорія”, яким не завадив навіть сильний дощ, щоб потішити піснями молодих людей. Для юних паломників виступали також Ірина Блажко, Уляна Максим’юк, Богдана Бенюк, Микола Врубель та переможець фестивалю християнської пісні «Вдячні Господу за пісню» Наталя Дем’янчук. Члени молодіжної комісії підготували для всіх присутніх пантоміму на тему: “Щастя”, яка символічно відображала виклики і спокуси, що ставить життя, особливо перед молодою людиною, яка робить вибір та шукає самого себе.

Окрім розваг молодь мала можливість зробити висновки і почерпнути щось нове з повчань братів-семінаристів та взяли участь в дискусії на актуальні теми, які стосувалися закриття контактів, захисту Вітчизни та місця покликання у виборі професії.

З яскравими враженнями та настановами молоді люди розійшлися творити кожен свою історію життя.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії