У Коломийській ЦРЛ відкрили відремонтоване ЛОР-відділення

2017-06-16 17:57:38

До Дня медичного працівника у Коломийській центральній районній лікарні відкрили відремонтоване отоларингологічне відділення. Щоб освятити даний заклад прибув і владика Василь (Івасюк).

Ремонтні роботи тут не проводили з 1980 року, що було помітно неозброєним оком.

У жовтні 2016 році за ініціативи голови Коломийської РДА Любомира Глушкова і голови районної ради Романа Дячука було прийнято рішення розпочати ремонт та оснастити сучасним обладнанням лор-відділення.

До цієї справи залучили чимало джерел фінансування, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Загалом капітальний ремонт обійшовся у 972 тис. грн. Окрім бюджетних коштів, великий матеріальний внесок зробили меценати.

Опісля урочистого перерізання стрічки владика Василій Івасюк та владика Юліан Гатала освятили приміщення ЛОР-відділення.

Головний лікар ЦРЛ Ірина Садов’як подякувала усім, хто долучився до ремонту.

Це важлива подія у житті Центральної районної лікарні. Щиро дякую усім – і владі, і меценатам, які долучилися до цієї справи. Від усього колективу хочу передати вітання з Днем народження нашому благодійникові, людині з великим добрим серцем, народному депутату Андрію Іванчуку. Також вітаю усіх з професійним святом”, – зазначила Ірина Садов’як.

Головний військовий капелан Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь Жупник на псевдо “Грім” подарував відділенню ліжко-крісло.

Нині оновлене відділення має 7 палат, які розраховані на 25 осіб. Тут працює двоє лікарів вищої категорії, 9 медичних та 8 молодших сестер.

Приємно, що врешті допомогли завершити цей ремонт і влада, і меценати. Дякую кожному пацієнту за допомогу і, звісно, колективу. Ми отримали ремонт і обладнання, про яке я, відверто кажучи, й не мріяв”, – зазначив завідувач ЛОР-відділення Роман Оріщак.

Після освячення ЛОР-відділення медичні працівники відвідали палац культури, де відбувся святковий концерт з нагоди дня медика, де було відзначено грамотами багатьох медичних працівників як міста так і району.

За матеріалами “Дзеркала Коломиї” та телеканалу НТК