Більше 30 священиків єпархії завершило курс підвищення богословської освіти

2017-06-16 19:20:54

15 червня в єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці м. Коломиї випускники Інституту підвищення богословської освіти священнослужителів Коломийсько-Чернівецької єпархії ім. Єпископа Павла Василика з рук Преосвященного Владики Василія (Івасюка) отримали дипломи.

Офіційна частина вручення дипломів розпочалась Молебнем до Христа Чоловіколюбця, який очолив Єпископ Василій у співслужінні о. Богдана Іванюка, протосинкела єпархії, та о. Захара Михасюти, директора Інституту підвищення богословської освіти.

Курс підвищення богословської освіти розрахований на два роки і має на меті укріпити та посилити богословські, літургійні, канонічні, догматичні та новітні знання з релігієзнавства для священнослужителів.

Для кожного священнослужителя, важливим моментом є його духовна формація та навчання. Не думайте, що закінчення семінарії чи інституту підвищення богословської освіти звільняє вас від обов’язку постійного вдосконалення себе. Ваша праця над собою повинна проявлятися в постійній молитві, віднові духа, вивченні Євангелії, а також документів Церкви, щоб могти у своїх проповідях, якомога досконаліше висвітлювати Божу науку”,- сказав архієрей.

Слід зазначити, що цього року навчання завершили більше 30 священиків єпархії і це вже четвертий випуск з моменту заснування духовного закладу, який діє при Коломийсько-Чернівецькій єпархії. План підвищення богословської освіти зобов’язаний виконати кожен священнослужитель єпархії. Декретом від 18.09.2009 р. блаженної пам’яті Владика Миколай заснував Інститут керуючись необхідністю системного підвищення духовно-освітнього рівня священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії