В Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття відбулось відкриття виставки Мирослава Радиша

2017-06-16 19:36:12

16 червня, в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, пан Мирослав Радиш представив для коломиян близько 138 своїх творів. Серед них на виставці було представлено декоративну класику та декоративні тарелі. Особливе місце серед робіт майстра займають вироби сакрального мистецтва – це дерев’яні підсвічники, різного роду хрести, оздоби для Євангелія, а також особлива робота майстра – цикл “Хресна Дорога”, над яким він працював з 2010 року.

Щоб духовно збагатитись та підтримати пана Мирослава приїхало чимало митців з Коломийщини та Косівщини, також були присутні Владика Василь (Івасюк) – єпарх Коломийсько-Чернівецький, Ярослава Ткачук, директор Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського, духовенство та інтелігенція м. Коломия.

Владика Василь висловив слова вдячності пану Мирославу за те, що він не занедбав таланту, який йому дав Господь. Звертаючись до батьків майстра, які були присутні, архієрей наголосив: “без Вас, вашого виховання та установ, не сформувався б такий талановитий митець, тому за це вам спасибі”.

До слова запрошували пані Ярославу Ткачук, яка коротко розповіла про самого митця його успіхи, а також, про те, в яких країнах побували виставки пана Мирослава.

На завершення, митець висловив свою вдячність колективу музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, своїм батькам, дружині, дітям, друзям та всім хто відвідав його виставку.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії